Неділя, 16.12.2018, 15:02

Головна » 2018 » Листопад » 9 » «Зустріч талантів» відбулася в КЗ «СЗШ№ 23»
«Зустріч талантів» відбулася в КЗ «СЗШ№ 23»

«Людина починається з добра» - це слова великого педагога, ученого, письменника Василя Олександровича Сухомлинського стали лейтмотивом шкільного свята «Зустріч талантів», що відбулося в КЗ «СЗШ№ 23» в рамках звітної супервізії досвіду вчителів української мови і літератури Кондрашевої С.І., Конопки Т.І. , Тринадцятко Т.О.
Цього року ми відзначаємо 100-річчя з дня народження цього талановитого вчителя, який любив і розумів дітей. Його життєвим гаслом стали слова: «Серце віддаю дітям». І це дійсно так, адже Сухомлинський написав для дітей і про дітей 1200 цікавих захоплюючих творів.
Художні твори, що відзначаються небуденністю та оригінальністю, можуть стати джерелом радощів і натхнення для читача, поштовхом до творчості.
На літературній зустрічі була присутня письменниця рідного краю, яка теж близька до дитячих душ, адже працює вчителем української мови і літератури, Ляшенко Олена Володимирівна. Вона презентувала свою книжку «Радіо «Лісовичок FM». Яскраво, емоційно прозвучали твори для дітей. Олена заволоділа увагою присутніх завдяки своїй неординарності, її персонажі ожили в руках і спілкувалися з дітьми.
Творчу естафету продовжили учні школи. Музичні композиції виконали бандуристи, лауреати обласних та Всеукраїнських конкурсів «Музичний калейдоскоп», «Волинський кобзарик», Чуйко Андрій, учень 3-Б класу, та Килівник Віталій, учень 5-Б класу. Зворушливо виконували пісні Жидяліс Ілля(6-А кл.), Залецька Анна (9-Б кл) та Кудашкіна Ангеліна (10 кл). Гарним подарунком стала хореографічна композиція «З Україною в серці» від шестикласниць Небосенко М., Очеретнюк К., Макаренко А., Перфільєвої М., Іванової А., Равви Н.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 16 | Додав: shkola | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2018  »