Неділя, 16.12.2018, 15:00

Головна » 2017 » Травень » 5 » Зустріч поколінь
Зустріч поколінь

Моє враження від цієї зустрічі незабутнє. Бо немає, мабуть, у світі більшої сили над ту, яка випромінює у своїх очах сильна духом людина.

Оповіді кожного про своє життя, про воєнні роки, про те, що довелося пережити і вистояти під час ІІ світової війни та окупації рідного міста Кам’янського, сколихнули мою душу.

Я була у складі артистів, що підготували концертну програму до цієї зустрічі поколінь. Мала змогу з-за лаштунків побачити очі присутніх. Вони світилися цікавістю та захопленням, інколи в де-кого блищали сльози. Я зрозуміла, що спогади, якими ділилися з молоддю дідусі-ветерани, ордени та медалі на їхніх грудях - безцінні.

Звучали вірші у виконанні Андрущенка Андрія, Бут Марії -  8-Б кл., Безцінного Іллі, Герасименко Ксенії, Василишиної Олександри, Корабльової Юлії, Письменної Поліни, Білецької Валерії – 7 – А кл. Лунали пісні у виконанні Нашиби Марії, Смачило Єви – 5 кл., Кудашкіної Ангеліни – 8 – Б кл. Яскравими та емоційними були постійні ведучі наших шкільних заходів Коротка Дар’я та Джерих Назар – учні 10 класу. Гості щиро аплодували за виступи нашим шкільним артистам.

Наприкінці зустрічі поколінь ветерани висловили щирі побажання учням любити свою рідну землю, рости чемними та вихованими і добре навчатися, зміцнювати тіло й дух і не забувати, що саме нам, молодому поколінню, належить розвивати у подальшому нашу рідну Україну.

Я бачила задумливі обличчя дітей і розуміла, що таке спілкування не пройшло безслідно, торкнувшись душі всіх присутніх. А наші учні, мені здалося, навіть трішки подорослішали.

Дорогі наші ветерани, ми вас любимо і шануємо! Ви нам потрібні – ми вчимося жити у вас! Здоров’я вам і довголіття!

Ми вдячні нашим вчителям: Шуміхіній С.І., Єфімовій К.С., Мадюді Т.О. за підготовку чудової зустрічі.

Учениця 8-Б класу Кудашкіна Ангеліна.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 162 | Додав: shkola | Рейтинг: 5.0/1

«  Травень 2017  »