Субота, 18.08.2018, 17:32

Головна » 2018 » Липень » 15 » Життя закладу відпочинку «Зоряний» на базі КЗ «СЗШ №23» відзначається своїм темпом і різноманітністю

12 липня діти відвідали Центральну міську бібліотеку ім. Т.Г. Шевченко, де відбулася презентація дитячої книжки «Радіо «Лісовичок-FM»» Олени Ляшенко.

До нас завітали із Кам’янського міського центру зайнятості, розповіли дітям про різноманітність існуючих професій, діти натомість кольоровою крейдою зображали на асфальті людей різних професій, розповідали ким мріють стати.

Також побували в музеї історії міста Кам’янського на етнографічному святі «Вгору, сонечко, вгору…».

13 липня до нас у гості завітали поліцейські. Провели зарядку для дітей, показали корисні прийоми, які можна застосовувати у разі небезпеки. Школярі з цікавістю стежили за кожним рухом поліцейських і повторювали їх. Дітям дуже сподобалося і звичайно запам'яталося, адже вони провели час з користю для себе і свого здоров'я, крім того, отримали корисні поради з правил безпечної поведінки та подарунки.

Діти відвідали Спортивний клуб Басейн «МиКомп». Завдяки відвідуванню басейну діти мали можливість оздоровитися та отримати масу позитивних емоцій.

З метою розвити вміння творити добро у повсякденному житті, сприяти вихованню міцної внутрішньої опори людини, що знаходить своє втілення в доброті і чуйності, з дітьми був проведений пізнавальний тренінг «Добро починається з  тебе».

Результатом вдало проведеного тижня в закладі відпочинку «Зоряний» на ІІІ зміні є вияв хорошого настрою, який можна простежити на фото.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 42 | Додав: shkola | Рейтинг: 5.0/1

«  Липень 2018  »