П`ятниця, 16.11.2018, 22:03

Головна » 2017 » Грудень » 23 » Загальношкільні новорічні заходи
Загальношкільні новорічні заходи

З нетерпінням завжди чекають діти свята під красунею-ялинкою. Підготувала музично-розважальні програми біля ялинки заступник директора школи Шуміхіна Світлана Іванівна. Діти біля ялинки грали, водили хороводи, відгадували загадки, співали, танцювали. Справжньою окрасою цих заходів стали виступи вихованців шкільної естрадної студії "Школа 23" ( керівник Передистий Валентин Григорович). Сучасні гарні новорічні пісні, казкові герої, присутні на святі, які веселилися разом з усіма, мультимедійна підтримка заходів на екрані телевізора у фойє, хороший музичний супровід зробили їх яскравими, святковими та цікавими.

Цікаво та яскраво пройшов і новорічний вечір для старшокласників, який підготувала і провела разом з учнівським парламентом заступник директора школи Шуміхіна Світлана Іванівна. Вечір пройшов у формі подорожі країнами світу у передноворічний час. Мандрували великим кораблем, на який перетворився наш актовий зал разом з присутніми, під чарівними вітрилами хорошого настрою. Побували у країнах Сходу, Америки, Європи. На вечорі грали , співали, танцювали. Атмосферу чарівної подорожі допомагав створювати мультимедійний супровід. Справжньою окрасою вечора стали музичні вітання, підготовлені учнівськими колективами 8 - 11 класів. 8 - А клас ( кл. керівник Кондрашева С.І.) відтворював новорічну атмосферу Індії. 9 - Б клас ( кл. керівник Мадюдя Т.О.) вітав нас від мешканців сонячної Бразилії Всіх присутніх вразила іспанська новорічна коррида, яку представив 9 - А клас ( кл. керівник Кібальник Оксана Миколаївна). Неперевершеним та незабутнім став виступ кращих артистів всесвітньовідомого французького театру опери та балету, на яких тимчасово перетворилися юнаки 10 класу ( кл. керівник Климіна Юлія Володимирівна). Танець маленьких лебедів з балету "Лебедине озеро" вразив усіх - не просто яскраво, а феєрично. Порадувала всіх чудовим виконанням англійської пісні під власний акомпанемент наша шкільна зірочка Даша Ребриста, учениця 8-Б класу. Повернутися до рідного берега рідної 23 школи допоміг емоційний виступ 11 класу ( кл. керівник Конопка Т.В.) Виховуємо у учнів полікультурність, патріотичні почуття до рідної школи та рідної країни, вчимо дітей жити у соціумі.

На всіх заходах дітей вітали Дід Мороз та Снігуронька. Учні 1-4 класів дарували Діду Морозу пісні, які підготували з ними їхні вчителі. Чудовими музичними дарунками для Діда Мороза стали виступи учнів 5-А класу (кл. керівник Бень Марія Ярославівна), 5 - Б класу ( кл. керівник Мельник Наталія Миколаївна), 6 класу ( кл. керівник Лепська Вікторія Анатоліївна).

Гарно та по-сучасному була прикрашена сцена актового залу школи вчителями 1 - 4 класів.

Приємно відмітити, що на святах були присутні випускники школи минулих років і навіть їх батьки, які за традицією ідуть розпочинати своє новорічне свято до школи. Школа любить своїх учнів - і нинішніх, і колишніх. І вони відповідають взаємністю.

Загальношкільні новорічні заходи закінчились. Участь у підготовці та проведенні цих заходів брала навіть не команда, а вся шкільна родина під керівництвом директора школи Любові Андріївни Школяр. Девіз "Школа - радість для учнів, творчість для вчителів, спокій для батьків" варто перефразувати - " Школа - радість, творчість, спокій для учнів, вчителів, батьків. Тому і успіх у нас спільний - один на всіх!"

Велика вдячність учням, вчителям, батькам, які долучились до цієї великої колективної творчої справи!

Усіх з наступаючими святами Різдва та Нового 2018 року! Всім добробуту, миру, щастя та благополуччя в усьому!

Щасливих зимових канікул вам, дорогі наші учні! Бережіть себе!

Усіх учнів школи запрошуємо цікаво та змістовно провести канікули під час запланованих шкільних заходів!

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 134 | Додав: shkola | Рейтинг: 5.0/2

«  Грудень 2017  »