Неділя, 21.04.2019, 12:18

Головна » 2019 » Січень » 11 » З 03 по 14 грудня відбулась декада вчителів математично-природничого циклу.
З 03 по 14 грудня відбулась декада вчителів математично-природничого циклу.

З 03 по 14 грудня в комунальному закладі ‘’Середня загальноосвітня школа‘’ № 23 м. Кам’янське відбулась декада вчителів математично-природничого циклу, яка пройшла під девізом: —“Едьютеймент – як навчання з використанням ігрових технологій”.

Особливість технології едьютейнмент в педагогіці і методиці включає:

обгрунтованість (Навчання більш успішно, коли навчаються можуть бачити корисність отриманих знань),

додаткова освіта (Навчання є більш ефективним, коли навчаються можуть отримувати знання самостійно),

розподілене навчання (Distributed Learning, мережа розподіленого навчання, що забезпечує широкий доступ до освітніх ресурсів багатьох користувачів, при якому всі учні вчаться по-різному і в різні періоди часу).

Важливо представити інформацію так, щоб її можна було легко засвоїти.

Специфічність даної технології навчання обумовлюється наявністю наступних ознак:

Акцент на захоплення: Важливим є безпосередній інтерес учня, який призводить до розвитку нових навичок і накопичення знань.

Акцент на розвагу: Саме розвага виступає основним мотивом, який призводить до задоволення, одночасно формуючи стійкий інтерес до процесу навчання, знімає психологічне навантаження від процесу освіти.

Ігровий підхід: Завдяки універсальності гри відбувається ефективний процес навчання незалежно від віку.

Акцент на сучасність: При використанні актуальних можливостей сучасних технологій, таких як відео-та аудіоматеріали, дидактичні ігри, освітні програми в мультимедійному форматі і багато інших засобів, досягається максимальна залученість учнів в освітній процес.

5 грудня урок біології на тему: «Будова рослини.Тканини рослини.»  у 6-б класі пройшов насичено, цікаво, динамічно. Учні брали активну участь у проведенні уроку. В ході уроку була досягнута не лише навчальна мета, але й розвивальна і виховна.

Продовжили  формувати знання про будову та життєдіяльність рослин; вивчили основні тканини рослин, встановили залежність між їх будовою і функціями.

З 3 по 9 грудня 2018 року в рамках тижня комп’ютерних наук по всьому світу проходить міжнародна ініціатива «Година коду» (Hour of Code), яку ініціювали компанія Microcoft та благодійний фонд BrainBasket.

В 11 класі 7 грудня 2018 року проведено спеціальний урок інформатики. За одну годину учні у формі гри та зрозумілими інструкціями вчилися писати код і відразу бачити результат своєї роботи. Завдяки унікальній формі проведення уроку кожен учень відчув себе програмістом.

6 грудня в рамках проведення декади природничо-математичних предметів був проведений урок з математики у 6-А класі вчителем Кольцовою Н.М. за темою “Множення дробів”. Урок-подорож “Таємниці Тихого океану”. Девізом відкритих уроків є “Едьютеймент – як навчання з використанням ігрових технологій”. Весь урок був побудований на ігрових моментах. Це і дидактична гра “Шифрувальники”, “Зберемо багаж”, “Зіпсована записка”, “Морська зірка, два занурення”.

Діти з задоволенням і зацікавленістю розв’язували прикладні задачі із знаходженням глибини Маріанського жолобу, та температури води в джерелах.Дуже цікавими були математичні задачі на знаходження дробу від числа пов’язані з предметами: біологія, хімія та історія.

Учні залишились задоволені уроком. Хочеться вірити, що матеріал цього уроку їм запам'ятається, адже це були чергові сходинки до успіху.

7 грудня у КЗ "СЗШ № 23" відбувся захід «Посвята в юні фізики», який підготувала вчитель фізики Лепська Вікторія Анатоліївна.

Метою було показати,що отриманнi знання з вивчених тем,дают можливiсть учням 7 класу стати юними  фiзиками,формувати компетентності з природничих наук, уміти вчитися впродовж життя. Діти були дуже зацікавлені, активні , змогли закріпити засвоєнні знанні та дізналися, як можна застосувати їх у житті. Найактивнішi учасники були нагороджені медалями «Юний фізик». Такий захід дав змогу усвідомити дітям,що вивчаючи шкільні предмети,вони отримають навички, які знадобляться їм у повсякденні.

Недарма називають математику царицею наук. У цьому вже переконалися учні 5 - б класу, готуючи цікаву інформацію на урок про застосування властивостей множення і ділення під керівництвом О. М. Кібальник. Це був новітній урок - віночок. Діти вплітали свої вміння та навички у чарівний український віночок,знайомлячись в процесі розв'язування задач не тільки з прийомами математичних дій, а й з його чудодійною силою. Діти дізналися що символізують квітки цього оберегу , а щоб вплести чергову, квіточку, вони вирішували нове завдання. Робота на уроці була плідна, інформативна, знання засвоїлися легко і невимушено. Пятикласникам такий урок сподобався і запам'ятався!

11 грудня 2018 року в 9-Б класу пройшов урок інформатики  за темою «Створення персонального навчального середовища. Хмарні технології». Це є однією із сучасних тем сьогодення. Тому що інтернет-сервіси дозволяють учням не лише розважатись і спілкуватись, а й використовувати ресурси глобальної мережі в освітніх цілях. Для кращого сприйняття навчального матеріалу на уроці були застосовані такі інноваційні технології  як STEM-освіта, едьютеймент, інтерактивні вправи. Такі сучасні уроку дають можливість формувати в учнів ключові компетентності.

14 грудня в рамках тижня математично-природничих наук пройшов урок інформатики з теми "Використання функцій в табличному редакторі Excel". Учні перевіряли свої компетентності у роботі з математичними, логічними та статистичними функціями. Учні розв'язували задачі, які були максимально наближені до життєвих ситуацій. Особливо їм запам'яталась практична робота, в ході якої вони за допомогою функцій Excel розраховували, скільки коштують комунальні платежі за місяць.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 49 | Додав: shkola | Рейтинг: 5.0/1

«  Січень 2019  »