Понеділок, 15.10.2018, 21:09

Головна » 2018 » Вересень » 26 » Вітаємо Євроклуб школи з ІІ місце у міському брейн-рингу!
Вітаємо Євроклуб школи з ІІ місце у міському брейн-рингу!

11 вересня 2018 р. Кам'янське відвідала делегація Представництва ЄС в Україні. Члени делегації зустрілися з представниками місцевого самоврядування, громадськими діячами, представниками малого та середнього бізнесу, діячами культури з метою інформування про європейські проекти-можливості для України та нашого міста. Але найцікавіша подія очікувала школярів-євроклубівців.
    Учні шести шкіл міста взяли участь в захоплюючому змаганні - брейн-ринзі від Представництва ЄС на європейську тематику, який провів Станіслав Корольков (координатор інформаційної компанії "Будуймо Європу в Україні").
«Брейн-ринг на європейську тематику – це гра, яка допоможе в інтерактивний спосіб покращити знання про історію Європи, її політичне, економічне, культурне життя. Я бажаю інтелектуальній учнівській молоді міста Кам`янського успіхів у цій грі», – зазначила радниця з питань преси та інформації Представництва ЄС в Україні пані Вікторія Давидова.
    Наш шкільний євроклуб "Friendship" (координатор: Шалько О.П.) також взяв участь у цьому захоплюючому заході. Команду представляли: Голова мережі євроклубів міста -  Безцінний Ілля (9 – А кл.), Ребриста Дарина, Зачепило Богдан, Романова Анастасія, Підберезна Валерія (9 – Б кл.). Ці діти показали глибокі знання, командний дух та оптимістичний настрій, налаштованість на перемогу. І як результат ми отримали II місце. Приємною несподіванкою стала велика кількість призів, які отримали не тільки переможці брейн-рингу. Раділи за своїх вихованців і вчителі-координатори євроклубів.
Сподіваємося на подальшу співпрацю з Представництвом ЄС в рамках проекту "Інформаційна підтримка молоді та мереж ЄС в Україні"!

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 25 | Додав: shkola | Рейтинг: 0.0/0

«  Вересень 2018  »