П`ятниця, 23.02.2018, 07:48

Головна » 2018 » Січень » 21 » Вчитель + учень – Олімпійський дует
Вчитель + учень – Олімпійський дует

Спортивна боротьба точилась у трьох видах змагань – баскетбольній естафеті, пляжному волейболі та настільному тенісі. Нагадаю, що кожна з команд складалась з вчителя й учня різного полу. Тільки три дуети були там де вчителька з учнем, усі інші складалися з вчителя-чоловіка та учениці. Господарі святкових змагань виявились вельми гостинними. Адже у всіх трьох видах програми перемогли гості. У змаганнях з тенісу настільного та баскетбольній естафеті перемогла команда Кам’янської ЗОШ Нікопольського району (капітан – Олександр Клименко), а першість з пляжного волейболу дісталась іншій команді козацього краю – Приміській ЗОШ (капітан – Андрій Фініковський). Наш дует  СЗШ № 19 (капітан Ненашев М.Ю.) в настільному тенісі посів ІІ місце, а в баскетбольній естафеті дует  СЗШ № 23 (капітан Андрющенко Т.Г.) зайняв ІІІ місце. У загальному заліку за підсумками всіх трьох видів змагань на першій позиції опинились представники Кам’янської ЗОШ № 19, на другій сходинці – Приміська ЗОШ, третьою стала команда Помічної ЗОШ Кіровоградської області, яка за додатковими показниками випередила у загальному заліку нашу команду СЗШ № 23 міста Кам’янске Дніпропетровської області.

Взагалі, змагання виявились дуже цікавими і неймовірно емоційними! Нова ідея, новий проект Відділення НОК України в Дніпропетровській області – це завжди дуже цікаво і хочеться, аби ця ідея згодом зросла до рівня Всеукраїнських змагань! Таку ж ідею висловили й гості – Ігор Гоцул та Володимир Ковальов.

Ми ж дякуємо організаторам свята у Кропивницькому й закликаємо інші регіони України долучатись до цього проекту!

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 20 | Додав: shkola | Рейтинг: 5.0/1

«  Січень 2018  »