Понеділок, 20.05.2019, 22:35

Головна » Увага, конкурс!

Міністерство екології та природних ресурсів разом з Міністерством освіти і науки розпочали збір заявок на участь в еко-проекті “Компола”.

Про це повідомили на сайті МОН.

Основна мета проекту – дати додатковий поштовх та ресурс українським школам для розвитку екологічної грамотності учнів, допомогти школярам отримати практичні навички, а не суто теоретичну інформацію щодо відповідального споживання“, – йдеться у повідомленні.

Компостери встановлять у 200 закладах, які відберуть. Це дозволить школам утилізувати відходи з їдалень.

Окрім того, усі школи, що візьмуть участь у проекті, пройдуть навчально-практичний семінар та отримають інформаційні матеріали про компостування.

Відбиратимуть заклади за двома критеріями: мотивація, яку треба продемонструвати в креативному завданні, та відповідність технічним вимогам.

Категорія: Увага, конкурс! | Переглядів: 123 | Додав: shkola | Дата: 10.04.2018 | Коментарі (0)

Ви хочете також мати голос під час прийняття важливих рішень у Вашій школі? Ви хочете мати зручний куточок, де можна відпочити під час шкільної перерви? Ви хочете перетворити шкільне подвір’ї на сад чи розпочати сортувати сміття у класних кімнатах? Словом, брати безпосередньо участь у житті Вашої школи?

Тоді до справи – перетворіть свою школу на експериментальну лабораторію! Беріть активну участь: створіть команду та поміркуйте, як ви б хотіли змінити вашу школу та освітнє середовище на краще. Розробіть спільно проектну ідею та втіліть її у життя. Поділіться своїми ідеями та здобутками з нами та отримайте чудові призи!

Категорія: Увага, конкурс! | Переглядів: 127 | Додав: shkola | Дата: 26.02.2018 | Коментарі (0)

Освітній проект «На Урок»

Освітній проект «На Урок» започаткував Всеукраїнський конкурс навчальних матеріалів з різних предметів, де суддями та учасниками виступають освітяни.

Щоб взяти участь у Конкурсі для вчителів, необхідно викласти власні профільні розробки, що стосуються того чи іншого шкільного предмету. Конкурс відбувається на постійній основі. Переможці отримують пам’ятні призи від освітнього проекту «На Урок».

Категорія: Увага, конкурс! | Переглядів: 98 | Додав: shkola | Дата: 04.02.2018 | Коментарі (0)

Ми очікуємо від Вас карикатуру або серію робіт, що розкрили б певну тему зі світу медіа.

Медіаграмотність - це знання та навички, які дають можливість аналізувати й критично оцінювати інформацію з різних типів медіа.

Категорія: Увага, конкурс! | Переглядів: 114 | Додав: shkola | Дата: 20.10.2017 | Коментарі (0)

Конкурс Фонду випускників: «Я - інноватор»Конкурс Фонду випускників України відкритий для учнів, студентів, батьків та викладачів

Мрієте запустити власний успішний проект? Створити унікальний продукт, затребуваний ринком та актуальний для суспільства? Почніть сьогодні — навчіться мислити інноваційно та знайдіть рішення, що покращить навчальний процес для української молоді.

Фонд випускників України оголошує конкурс «Я - інноватор».

Щоб стати успішним інноватором через участь у конкурсі:

1) пройдіть онлайн-курс із дизайн-мислення (провідної світової методики для створення інновацій) на платформі Prometheus;

2) за допомогою методів дизайн-мислення знайдіть унікальне рішення для свого навчального закладу;

3) виграйте грошову підтримку на його впровадження.

Конкурс відкритий для учнів, студентів, батьків, викладачів та всіх зацікавлених.

Категорія: Увага, конкурс! | Переглядів: 78 | Додав: shkola | Дата: 12.10.2017 | Коментарі (0)

Фото Тм Розумники.Онлайн-конкурс до Дня учителя. Виграйте Smart Case учителя початкових класів і почніть користуватися новими технологіями вже зараз!

Який він – учитель майбутнього? Які має риси? Чому і як саме навчає дітей у «цифровому» світі? Напишіть у коментарях до цієї публікації своє бачення того, яким є учитель початкової школи, який випереджає свій час.

Учителі – автори кращих відповідей отримають подарунок до Дня вчителя – «Смарткейс» із доступом до електронних освітніх ресурсів на рік! http://edugames.rozumniki.ua/smartcase/

Категорія: Увага, конкурс! | Переглядів: 169 | Додав: shkola | Дата: 08.09.2017 | Коментарі (0)

Конкурс на кращий дистанційний курс

З метою розвитку інформаційно-освітнього простору вивчення і розповсюдження кращого педагогічного досвіду створення відкритих освітніх ресурсів

Категорія: Увага, конкурс! | Переглядів: 210 | Додав: shkola | Дата: 30.04.2017 | Коментарі (0)

Розкажіть як ви працюєте та отримайте за це один або кілька подарунків від провідних компаній України.

Всеукраїнський конкурс сучасних освітян

Категорія: Увага, конкурс! | Переглядів: 259 | Додав: shkola | Дата: 30.04.2017 | Коментарі (0)

Компанія «Київстар», у рамках своєї загальнонаціональної соціально-освітньої ініціативи Make Your Mark, запрошує вчителів разом зі своїми учнями взяти участь в освітньому проекті та отримати 800 000 грн на розвиток своїх ідей.

Телеком-оператор вирішив підтримати талановитих викладачів, які:

• докладають максимум зусиль, аби діти полюбили математику, фізику та інші точні й природничі науки;
  • готові проводити з дітьми час навіть влітку, аби навчити їх чомусь корисному;
  • вірять у те, що стандартна програма – це не єдине, що потрібно знати школярам.

Компанія виділяє кошти на реалізацію найкращих проектів, яких немає в шкільній програмі. Ці проекти не фінансує держава, вони створені для найталановитіших старшокласників.

Категорія: Увага, конкурс! | Переглядів: 257 | Додав: shkola | Дата: 29.04.2017 | Коментарі (0)

V Всеукраїнський конкурс

До участі у конкурсі запрошуються: адміністрація навчальних закладів, учителі, класні керівники, психологи; керівники гуртків загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів як державної, так і недержавної форми власності; працівники дошкільних навчальних закладів та центрів раннього розвитку дитини; студенти вищих навчальних закладів, науковці.

Категорія: Увага, конкурс! | Переглядів: 261 | Додав: shkola | Дата: 10.03.2017 | Коментарі (0)

1 2 »

«  Травень 2019  »