Понеділок, 15.10.2018, 21:09

Головна » 2018 » Серпень » 22 » Ukrschools – нова педагогічна панацея
Ukrschools – нова педагогічна панацея
Які ж переваги «Електронний журнал» надає для учасників освітнього процесу?

По-перше, в онлайн режимі і батьки, і вчителі можуть активно спілкуватися щодо питань навчання і виховання дітей через особисті кабінети та систему смс.

По-друге, сервіс надає педагогам можливість давати учням будь-які додаткові навчальні матеріали – посібники, підручники, картки, фото- та відеоматеріали, які учні можуть опрацьовувати вдома.

По-третє, батьки легко можуть контролювати успішність дитини, її оцінки з усіх предметів, окремі думки вчителів щодо успішності, підготовку до іспитів та ЗНО.

По-четверте, «Електронний журнал» дуже зручний в період канікул, карантину у школі чи хвороби учня – вчителі нададуть завдання для домашнього опрацювання, корисні посилання і відразу ж перевірять та оцінять роботу учня.

По-п’яте, легкість та доступність системи для педагогічного колективу – всі аналітичні викладки, можливості формування розкладу уроків чи графіку індивідуальних консультацій з окремих предметів, збірки уроків, виховних занять та додаткових матеріалів, обмін освітніми новинками та цікавою інформацією онлайн, ведення особистих кабінетів вчителями-предметниками та класними керівниками і ще багато інших корисних можливостей.

По-шосте, відтепер не потрібно опрацьовувати величезну кількість різноманітної освітньої інформації для аналізу успішного розвитку дитини – і навчальні бали, і результати контрольних робіт та творів, і виховні моменти, і загальношкільне життя – все це зібрано в одному місці в особистому кабінеті дитини.

По-сьоме, легкість виведення рейтингу діяльності учня і всього класу для вчителя, можливість спілкування педагогів у освітньому чаті, легкість контакту з батьками учнів.

І, по-восьме, веб-сервіс «Електронний журнал» не потребує додаткових умов чи технічних вимог для його встановлення та є сумісним з будь-яким браузером комп’ютера, планшета чи іншого гаджета.

Ще одним важливим позитивним моментом «Електронного журналу» є його вартість, яка не завдасть шкоди батьківським гаманцям. Ukrschools залишається вірним своїй соціальній місії і робить проект максимально доступним для всіх. Не маючи конкурентів на ринку подібних послуг, колектив веб-сервісу Ukrschools дбає про освітній потенціал наших дітей і пропонує всім приєднатися до своєї новітньої електронної системи.

Тож відчуйте і ви плюси та переваги «Електронного журналу», зареєструвавшись на нашому сервісі та долучившись до інноваційних ідей навчання, виховання та розвитку дитини!

Освіта.ua
22.08.2018