Неділя, 18.11.2018, 09:56

Головна » 2018 » Жовтень » 30 » Учасники Євроклубу школи побували Молодіжному центрі міжнародного партнерства, позашкільної та неформальної освіти «Освіторіум» (м.Дніпро)

#М18 25 – 26 жовтня  євроклубівці Ребриста Дарина та Безцінний Ілля разом з євроклубівцями шкіл області  побували в Молодіжному центрі міжнародного партнерства, позашкільної та неформальної освіти «Освіторіум» (м.Дніпро) та прийняли участь у Всеукраїнській імітаційній грі – виборах до Парламенту «Партія моєї мрії».

Усі рольові позиції – члени виборчих дільниць, екзит –пол, спостерігачі й виборці – займали наші діти. Мета проекту «М18: Ми можемо більше!» допомогти дітям і молоді, молодшим 18 років, зрозуміти сутність механізму демократії – виборів, навчити їх аналізувати й оцінювати політичні програми, долати стереотипи щодо політичної діяльності. Цей проект реалізується за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Діти були у захваті від дводенного тренінгу – виборів. Вони отримали унікальну можливість дізнатися, що означає бути громадянином і як ним бути. Емоцій не передати, адже молодь з усієї області обєдналася в єдине ціле задля досягнення спільної мети, а найголовніше вони відчули покладену на них відповідальність. І завдяки цьому заходу ми зробили невеличкий крок у доросле демократичне життя!

Переглядів: 16 | Додав: shkola | Рейтинг: 0.0/0

«  Жовтень 2018  »