Неділя, 18.11.2018, 09:53

Головна » 2018 » Січень » 31 » Тиждень національно-патріотичного виховання у КЗ "СЗШ № 23"
Тиждень національно-патріотичного виховання у КЗ "СЗШ № 23"

У четвер 25 січня класними керівниками 1- 11 класів було проведено щотижневу інформаційно-тематичну годину за темою "Факти про Голокост" , під час якої по шкільному радіо пройшла радіопередача "Бабин Яр - трагедія людства", проведена вчителем історії Залокоцькою Аллою Станіславівною.

До Дня вшанування пам'яті жертв Голокосту у шкільній бібліотеці бібліотекарем Караван Любов'ю Павлівною було створено виставку статей періодичних видань та інтернет-видань про цю жахливу історичну подію ХХ сторіччя.

26 січня на кожному уроці історії вчитель історії Залокоцька Алла Станіславівна проводила інформдайджест "Голокост - лихо століття" з хвилинкою пам'яті та скрайб-презентацією, присвяченими цій трагічній даті.

29 січня Україна відзначила 100-у річницю бою під Крутами. Не залишилась осторонь і наша школа.

У нас є багаторічна традиція, започаткована нашим директором Школяр Любов'ю Андріївною, розпочинати кожен робочий тиждень з Державного Гімну України по шкільному радіо та радіопередачею "Голос чергового" з підведенням підсумків минулого тижня та підсумків чергування учнівських колективів. Це допомагає нам виховувати наших учнів справжніми патріотами своєї країни, шанобливо ставитись до її Державних символів, вчить правильно себе вести під час звучання Державного Гімну України.

У цей понеділок 29.01 під час радіопередачі говорили про підсумки минулого тижня та чергування по школі, а також про визначну історичну дату - 100-річчя вшанування подвигу героїв Крут.

29.01 пройшла єдина виховна година "Ніколи Україні не забути цих юних душ нескорений політ" , яку провели класні керівники 1 - 11 класів. Виставку літературних творів у шкільній бібліотеці до цієї дати облаштувала бібліотекар Караван Любов Павлівна. Було проведено конкурс учнівських рефератів " Шануємо пам'ять героїв Крут" Залокоцькою Аллою Станіславівною серед учнів 10 - 11 класів, переможцем якого стала учениця 11 класу Коваленко Діана. На уроках історії демонструвалася мультимедійна презентація до 100-річчя вшанування пам'яті героїв Крут, у створенні якої брали участь учні 9-А класу під керівництвом вчителя Залокоцької Алли Станіславівної.
Тиждень національно-патріотичного виховання мав не тільки виховну, а й просвітницьку спрямованість. Вчимо учнів школи поважати історичне минуле та сьогодення українського народу.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 94 | Додав: shkola | Рейтинг: 5.0/1

«  Січень 2018  »