П`ятниця, 19.01.2018, 06:19

Головна » 2017 » Грудень » 25 » Швидка допомога для педагогів: 7 ресурсів з корисними матеріалами
Швидка допомога для педагогів: 7 ресурсів з корисними матеріалами

Форум педагогічних ідей “УРОК”
Всеукраїнський каталог педагогічних матеріалів “Відкритий урок: розробки, технології, досвід” та національний освітній інтернет-сайт Освіта.ua запрошують всіх освітян України взяти участь у Форумі педагогічних ідей “УРОК” та опублікувати на сторінках каталогу власні матеріали.

Острів знань
Опис різноманітних методик, розробки уроків та занять, творчі завдання, сценарії, форум, на якому можна спитати та поділитися порадами, та багато іншого.

Освіта України
Методичні матеріали та розробки уроків за предметами, календарні плани – усе, що може знадобитися педагогу у роботі.

Портал вчителів початкових класів «УРОК»
Календарні плани, література для педагогів, наочні посібники, розробки уроків, методи виховної роботи, навчальні комплекти та корисна інформація для батьків.

Методичний портал
Розробки уроків, матеріали до уроків, планування, контрольні роботи, олімпіади, конкурси, тести ЗНО, сценарії – і це далеко не повний перелік корисностей, які ви знайдете на даному ресурсі.

Освітній портал Super-urok
Конспекти уроків, презентації, сценарії заходів та свят, матеріали до уроків, виховної роботи та позакласних заходів, методичні рекомендації. Усе це та багато іншого на цьому мегакорисному порталі для освітян.

Мій найкращий урок
Мета сайту – допомогти педагогічним працівникам підготуватися до уроків, виховних справ, позакласних заходів. На сайті розміщуються конспекти навчальних занять, сценарії виховних справ (які проводяться у дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах), програми виховної роботи, методичні рекомендації, розробки заходів просвітницької діяльності, програми діагностичної та корекційно-розвивальної роботи.