Неділя, 21.04.2019, 14:18

Головна » 2016 » Червень » 4 » Школярі Кам'янського пройдуться кабінетами міської ради
Школярі Кам'янського пройдуться кабінетами міської ради

«Так вийшло, що ще під час проведення загальноміської акції «Тиждень довкілля» та висадки на території школи молодих дерев, діти підходили до мене і запитували: а де мер? Чому він до нас не приїхав? Ми дуже хочемо його побачити і поспілкуватися з ним! Я передала прохання дітей Андрію Леонідовичу, і він тут же відгукнувся - сказавши, що якщо діти чекають, неодмінно потрібно їхати. Ми порадилися з керівництвом школи і вибрали найбільш підходящий день, до іспитів, коли це не буде заважати навчальному процесу. Я рада, що розмова вийшла дуже відкритою і змістовною, діти щасливі, а це - найголовніше!»- говорить Наталія Шкуренко.

Зустрічали гостей з усіма почестями - поводили по класах, показали художні роботи і куточки історії, учні співали пісні, читали вірші і навіть пригощали пиріжками зі шкільної їдальні. Під час відкритого діалогу майбутні випускники говорили з мером на самі різнобічні теми: цікавилися його баченням і стратегією розвитку міста, запитували про те, які особисті якості допомогли йому досягти успіху в сфері державного управління та просили розповісти про секрети його професійного зростання. Діти хотіли знати думку мера про критерії вибору майбутньої професії, і про те, яку роль в навчанні відіграє так звана престижність вузів. За словами Андрія Білоусова, важливо вміти ставити перед собою мету і домагатися її реалізації. Бути наполегливим у навчанні, розвивати в собі нові знання і навички. Щодо престижності вузів, мер зазначив, що, на його думку, всі навчальні заклади в нашій країні дають достатню базу знань, і процес навчання в більшій мірі залежить від бажання людини ці знання отримати і застосувати.

В ході розмови школярі навіть домовилися з мером про те, що для них буде організована екскурсія по робочих кабінетах виконавчої влади.

«Мені приємно бачити, що молоді люди так відповідально і грамотно підходять до свого майбутнього, прагнуть змінити своє життя на краще і досягти успіху. Зовсім скоро їм належить зробити свій перший крок у доросле життя, де кожен сам вибирає свій шлях, і якщо наша сьогоднішня розмова хоч трохи допоможе їм визначити свій напрямок в житті і зробити правильний вибір, я буду цьому дуже радий!», - сказав Андрій Білоусов.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 179 | Додав: shkola | Рейтинг: 5.0/1

«  Червень 2016  »