Неділя, 21.04.2019, 14:16

Головна » 2016 » Жовтень » 5 » Розпочався IV Всеукраїнський конкурс есе “Я – європеєць”
Розпочався IV Всеукраїнський конкурс есе “Я – європеєць”

проведення IV Всеукраїнського конкурсу есе “Я – європеєць”

1. Загальні положення.

1.1. ІV Всеукраїнський конкурс есе «Я – європеєць» (далі – Конкурс) –   це відкритий захід, що проводиться з метою привернення уваги до розвитку українсько-литовських відносин у різних сферах суспільного життя, пропаганди європейських цінностей, демократичних принципів державного устрою.

1.2. Основними завданнями Конкурсу є:

розвиток у дітей і молоді активної життєвої позиції, готовності брати участь у суспільному, культурному та міжнародному житті країни;

формування у молоді демократичних, європейських цінностей, розуміння прав і свобод людини, високих соціальних, культурних, освітніх стандартів;

підвищення значущості ідеї єдності та дружби України і Литовської Республіки серед молодих учасників.

1.3. Організаторами конкурсу є Посольство Литовської Республіки в Україні, Міністерство культури України, Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» за підтримки міністерств і відомств (за додатковим погодженням).

1.4. Конкурс проводить Організаційний комітет, склад якого формується та затверджується організаторами конкурсу.

1.5. Роботи учасників Конкурсу в строк до 20 січня 2017 року надсилаються на електронну адресу:yaevropeets@ukr.net. У роботі обов’язково  зазначаються відомості про автора, його місце навчання (повне найменування навчального закладу (населений пункт, район, місто, область) та контакти (телефон та електронна адреса (e-mail).

1.6. Підсумки завершального етапу Конкурсу підводяться у березні 2017 року.

2. Учасники Конкурсу.

2.1. Конкурс проводиться серед учнів і вихованців 8-11 класів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, членів дитячих і молодіжних громадських організацій України.

3. Вимоги до робіт.

3.1. Есе має виражати індивідуальні погляди автора на запропоновану  тему. У співвідношенні об’єму та функції есе має межувати, з одного боку, зі статтею та літературним нарисом, з іншої – з власними роздумами. Есеїстичному стилю притаманні образність, асоціативність мислення.

3.2. До участі в Конкурсі допускаються роботи у друкованому варіанті обсягом не більше двох сторінок у форматі Microsoft Word, шрифт і розмір літер всіх частин есе – Times New Roman, 14 nm. Поля сторінок: ліве – 3 см, праве – 1 см, нижнє, верхнє – 2 см.

3.3. У супровідному листі до есе зазначаються:

відомості про автора (прізвище, ім’я, по батькові, клас, група, вік, контакти);

повне найменування навчального закладу (населений пункт, район, область);

відомості про керівника (у разі наявності).

4. Конкурсна комісія (журі).

4.1. Для організації Конкурсу і визначення кращих робіт формується Конкурсна комісія (журі) Конкурсу.

4.2. Журі Конкурсу, яке формується та затверджується організаторами конкурсу:

здійснює оцінку робіт, представлених на Конкурс;

своїм рішенням визначає переможців Конкурсу.

5. Порядок підведення підсумків Конкурсу.

5.1. При підведенні підсумків журі визначає переможців, що зайняли перше, другі та треті місця.

5.2. Критерії оцінки робіт:

10 балів Дотримання стилістичних і синтаксичних правил
20 балів Послідовність, логічність викладених думок
20 балів Оригінальність викладених думок, креативність і неординарний погляд автора
50 балів Максимальна кількість

5.3. Підведення підсумків Конкурсу оформляється протоколом журі Конкурсу.

5.4. Переможці Всеукраїнського Конкурсу нагороджуються дипломами і цінними подарунками.

5.5. За рішенням журі Конкурсу автори кращих робіт, за можливості, будуть запрошені до участі у міжнародній поїздці до Литовської Республіки в рамках культурного обміну у 2017 році.

Категорія: Увага, конкурс! | Переглядів: 134 | Додав: shkola | Рейтинг: 5.0/1

«  Жовтень 2016  »