Неділя, 21.04.2019, 12:19

Головна » 2016 » Серпень » 9 » Розпочато прийом робіт на скрайбінг-фест
Розпочато прийом робіт на скрайбінг-фест
Організатори фестивалю «Покоління мобільного інтернету» – Київстар спільно із Запорізьким інститутом післядипломної педагогічної освіти за підтримки Департаменту освіти й науки Запорізької ОДА – пропонують учням 5-11 класів під керівництвом учителів створити короткі скрайбінг-ролики на тему «Моя 3G сім'я». Ці ролики повинні допомогти людям, які досі не опанували мобільний інтернет, оцінити всі можливості та переваги 3G.

Журі із числа педагогів та організаторів фестивалю обере 9 роликів-фіналістів у номінаціях «Онлайн-скрайбінг», «Мальований скрайбінг» та «Аплікаційний скрайбінг». Автори цих робіт і їхні керівники отримають сучасні смартфони з підключенням до мережі Київстар.

Абсолютні переможці в кожній номінації визначатимуться з числа фіналістів шляхом сумування оцінок журі та результатів онлайн-голосування. Кращі з кращих принесуть нагороди своїм школам.

«Покоління мобільного інтернету – це наші діти, які з народження бачать, як мобільні технології роблять життя людей простішим та зручнішим. Ми бажаємо учасникам фестивалю натхнення і з нетерпінням чекаємо на незвичайні 3G-історії», – говорить Алла Лаврентьєва, керівник фестивалю «Покоління мобільного інтернету», менеджер зі зв`язків із громадськістю Київстар.

Роботи на фестиваль приймаються до 20 вересня 2016 року.

У 2015 році Київстар спільно з педагогами ініціював перший Всеукраїнський фестиваль скрайбінг-роликів «Покоління мобільного інтернету». В рік масштабного запуску 3G в Україні національний телеком-оператор запропонував школярам створити позитивний інтернет-контент про корисність швидкісних мобільних технологій. З цим завданням чудово впоралися 107 учнів під керівництвом педагогів із 9 областей України.

З офіційними правилами участі в другому Всеукраїнському фестивалі скрайбінг-роликів «Покоління мобільного інтернету» ви можете ознайомитися за посиланням.

Коротко про фестиваль

Скрайбінг — новітня техніка презентації (від англійського "scribe" — накидати ескізи або малюнки); мова виступаючого ілюструється "на льоту" малюнками фломастером на білій дошці (або аркуші паперу); виходить ніби "ефект паралельного проходження", коли ми й чуємо і бачимо приблизно одне і те ж, при цьому графічний ряд фіксується на ключових моментах аудіоряду.

Для участі у фестивалі скрайбінг-роликів необхідно під керівництвом педагога (або іншої особи, якій виповнилося 18 років) створити позитивний пізнавальний ролик за технікою скрайбінгу на тему «Моя 3G-сім’я» та відобразити у ньому можливості та переваги мобільного Інтернету для тих, хто досі ним не користується.

Створений відео-ролик, що має тривати не більше 4 хвилин, необхідно завантажити для перегляду на відео-ресурсі YouTube, а після цього подати заявку на участь у фестивалі.

Ролик має бути виконаний в одній з наступних технік:

Мальований скрайбінг – класичний варіант скрайбінга. Рука художника(скрайбера) малює в кадрі картинки, піктограми, схеми, діаграми, записує ключові слова паралельно з текстом, що звучить за кадром;

Онлайн скрайбінг – створюється за допомогою онлайн сервісів мережі Інтернет (PowToonVideoScribeта інші).

Аплікаційний скрайбінг – на аркуш паперу або будь-який інший фон в кадрі викладаються (наклеюються) готові зображення, відповідні озвученому тексту. Різновид - магнітний скрайбінг, єдина відмінність – готові зображення кріпляться магнітами на презентаційну магнітну дошку.

За консультуванням під час створення робіт керівники можуть звертатися до старшого викладача Кафедри інформатики та інформаційних технологій в освіті ЗОІППО Сокол Ірини Миколаївни: (097) 918-18-74, (061) 236-30-99, e-mail: dominic28@yandex.ru.

Категорія: Увага, конкурс! | Переглядів: 194 | Додав: shkola | Рейтинг: 5.0/1

«  Серпень 2016  »