Неділя, 21.04.2019, 12:15



Комунальний заклад «Середня загальноосвітня школа № 23»
Кам’янської міської ради
Вітаю Вас Гість | RSS
Меню сайту

Категорії розділу
Новини освіти [133]
Шкільні новини [281]
Методичний кабінет [81]
Вісті з уроків [15]
Класне життя [1]
Знайомтесь! [2]
Увага, конкурс! [20]
Оголошення [28]
Фраза тижня [5]
Поради психолога [0]

Наше опитування
Ви, відвідувач нашого сайту:
Всього відповідей: 110

Ла Страда-Україна


Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » 2016 » Вересень » 10 » Про підсумки обласного конкурсу на кращий дистанційний курс
17:52
Про підсумки обласного конкурсу на кращий дистанційний курс

Вітаємо переможців обласного конкурсу на кращий дистанційний курс наступних педагогічних працівників: 

І місце:
Бондаренко  Олена  Олександрівна  (м.Кам’янське,  ліцей  нових інформаційних технологій);
Шпітко Вікторія Володимирівна (Криворізька гімназія №127);
Карпенко  Алла  Анатоліївна  (м.Дніпропетровськ,  середня загальноосвітня школа №58).

ІІ місце:
Кравчук  Олександра  Валентинівна  (м.Кам’янське,  ліцей  нових інформаційних технологій);
Луньова  Юлія  Олексіївна  (м.Кам’янське,  ліцей  нових  інформаційних технологій);
Бойко  Анджела  Артурівна  (м.  Жовті  Води,  середня  загальноосвітня школа № 10);
Сидоренко Вікторія Станіславівна (смт. Солоне, середня загальноосвітня школа №2);
Туз  Ілля  Арнольдович  (Васильківський  р-н,  Богданівський  навчально-виховний комплекс);
Гладкий Віталій Юрійович (м. Кривий Ріг, Криворізька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19).

ІІІ місце:
Фомічова Тетяна Євгеніївна (м.Кам’янське, ліцей нових інформаційних технологій);
Береда Тетяна Миколаївна (м.Дніпропетровськ, середня загальноосвітня школа №58);
Лучкова  Алла  Сергіївна  (м.  Марганець,  навчально-виховний  комплекс «Ліцей-спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10»);
Зуєва Людмила Олексіївна (Технічний ліцей м. Дніпродзержинська);
Гавриліна  Вікторія  Вікторівна  (Спеціалізована  школа  з  поглибленим вивченням іноземних мов І ступеня-гімназія № 11 м.Кам’янське);
Плоскіх  Дмитро  Михайлович  (м.Дніпропетровськ,  середня загальноосвітня школа №58);
Рєзнік Оксана Вікторівна (Технічний ліцей м.Кам’янське);
Пиріг Людмила Миколаївна (Технічний ліцей м.Кам’янське);
Горя Наталія Валеріївна (ліцей природничо-наукового навчання м.Жовті Води);
Охотник  Галина  Григорівна  (Середня  загальноосвітня  школа  №  23 м. Кам’янське);
Бондаренко  Світлана  Володимирівна  (Васильківський  районний методичний кабінет).

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 154 | Додав: shkola | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
avatar
Моя країна Україна

Директор школи
Школяр Любов Андріївна,
спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист, 
Відмінник освіти України
т. 097-216-6176

Керівник сайту

Охотник Галина Григорівна,
спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист

Вхід на сайт

Пошук

Календар
«  Вересень 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930

Свята та події
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Погода
Дніпродзержинськ 

Архів записів

Час життя сайту

Друзі сайту
  • uCoz Community
  • uCoz Manual
  • Video Tutorials
  • Official Template Store
  • Best uCoz Websites

  • Copyright MyCorp © 2019uCoz