Понеділок, 18.12.2017, 14:03

Головна » 2017 » Серпень » 18 » Прем’єр: 2018 рік стане роком розвитку освіти
Прем’єр: 2018 рік стане роком розвитку освіти

Зокрема, він зазначив, що цього року уряд забезпечив 50-відсотковий ріст зарплат педагогів і розпочав проекти модернізації шкіл – від закупки спеціалізованого обладнання для природничих кабінетів до передачі шкільних автобусів, реалізації програм інклюзивної освіти та запровадження нових освітніх програм.

За словами Гройсмана, окрема увага приділяється комплектації шкіл та забезпеченню доступу до дошкільних закладів.

«У 2020 році не може бути жодної територіальної громади, де діти будуть стояти у чергах, передусім, у дитячі садки. Ми будемо за це суворо питати перш за все з місцевої влади: кошти є, і проблема є. Тож її треба вирішувати. Наше завдання із забезпечення доступності є абсолютним пріоритетом на найближче десятиріччя. Ми не маємо жодного права обмежувати дітей в доступі до нормальної освіти», - сказав прем’єр-міністр.

У цьому контексті він також зробив акцент на розвитку освіти в гірській місцевості і закликав застосовувати різні механізми підтримки цієї сфери – від використання коефіцієнтів оцінки знань учнів до залучення прямих бюджетних субвенцій.

Володимир Гройсман підкреслив, що більшість ініціатив уряду щодо розвитку освіти зібрані у великому законопроекті, який знаходиться у парламенті і буде обговорений вже цієї осені.

«Переконаний, що наступний – 2018 рік буде розвитком нашої української якісної освіти. І я дякую кожному вчителю – села і міста – за працю у непростих умовах», - сказав Гройсман.

Категорія: Новини освіти | Переглядів: 19 | Додав: shkola | Рейтинг: 5.0/1

«  Серпень 2017  »