Понеділок, 22.04.2019, 20:11

Головна » 2019 » Березень » 1 » Підсумки тижня в освіті: головні події
Підсумки тижня в освіті: головні події

На підключення шкіл до Інтернету витратять 1 млрд грн. Гроші будуть направлені на підключення до інтернету всіх навчальних закладів та шкіл, які не мають доступу або мають доступ менший за 30 МБ в секунду.

Учителі можуть обрати підручники для 2 класу. Інститут модернізації змісту освіти запрошуєвчителів здійснити вибір підручників для 2 класу. Можливість ознайомлення з фрагментами електронних версій підручників буде відкрита до 10 березня.

Гройсман заявив про позитивну динаміку зарплат. За словами прем'єра, мінімальна зарплата в Україні за останні три роки зросла втричі – у доларовому еквіваленті з близько 50 доларів у 2016 році до 150 доларів у 2019 році.

Надання Томосу включено до шкільної програми з історії. За рішенням МОН, вже наприкінці цього навчального року 11-класники почнуть вивчення історії створення Православної Церкви України та надання Україні Томосу про автокефалію.

Уряд ухвалив Стратегію розвитку медичної освіти. У Міністерстві охорони здоров'я зазначають, що документ передбачає комплексні зміни у медичній освіті, які дозволять втілити фундаментальні зміни і змінити підхід до відбору і навчання українських медиків.

МОН планує вирішити проблему шкільних туалетів. Міністерство освіти планує реалізувати проект «Гідність дитини», який передбачає облаштування теплих туалетів у приміщеннях шкіл. На вирішення завдання буде спрямоване 267 млн грн.

Держава виділить 504 млн на інклюзивну освіту. Зокрема, у 2019 році з держбюджету виділять кошти на підтримку дітей з особливими освітніми потребами в школах, забезпечення інклюзії в дитсадках та підтримку спеціальних груп у закладах професійної освіти.

Регіони отримають 1 млрд для забезпечення класів НУШ. Уряд направив у регіони 1, 215 млрд грн на навчання вчителів та закупівлю обладнання для першокласників, які навчатимуться у НУШ в 2019/20 навчальному році. Кошти використовуватимуться на засадах співфінансування.

Насильство батьків над вчителями можуть визнати булінгом. Київська міська профспілка працівників освіти направила до парламентських фракцій і груп пропозиції щодо визнання булінгом злочинних дій батьків стосовно педагогічних працівників.

Учасники пробного ЗНО отримали запрошення. Учасники пробного зовнішнього оцінювання мають можливість роздрукувати запрошення-перепустки, у яких зазначено адреси пунктів пробного тестування. Запрошення розміщені в особистих кабінетах учасників.

В Україні відбудеться Global Money Week. В Україні проведуть традиційний Global Money Week, під час якого для школярів та студентів організують низку заходів з фінансової грамотності. Цьогорічний тиждень грошей відбудеться за темою «Навчайся! Накопичуй! Заробляй!».

Освіта.ua
01.03.2019

Категорія: Новини освіти | Переглядів: 27 | Додав: GalinaOkhotnik | Рейтинг: 5.0/1

«  Березень 2019  »