Понеділок, 15.10.2018, 21:08

Головна » 2018 » Липень » 20 » Підсумки тижня в освіті: головні події
Підсумки тижня в освіті: головні події

У парламенті пропонують штрафувати за булінг у школах. Зокрема, законопроектом пропонується встановити відповідальність за булінг, а також приховування випадків булінгу педагогічними працівниками, у вигляді накладення штрафу.

Визначені результати додаткової сесії ЗНО. На інформаційних сторінках учасників ЗНО додаткової сесії розміщені результати тестування з української мови і літератури, математики, іноземних мов, біології, історії України, географії, фізики, хімії.

МОН надало рекомендації з методичного забезпечення у вишах. Відомством розробленіРекомендації з навчально-методичного забезпечення навчальних дисциплін у вишах та Рекомендації до структури та змісту робочої програми навчальної дисципліни.

МОН змінить порядок створення груп подовженого дня. Міносвіти розроблений новий порядок створення груп подовженого дня, який передбачає комфортніші умови для дітей, враховує особливості сільських та гірських шкіл, а також надає можливість відкривати інклюзивні групи.

Рейтингові списки абітурієнтів на Вступ.ОСВІТА.UA. З метою оперативного інформування вступників та батьків про конкурсну ситуацію у закладах вищої освіти Інформаційна система «Вступ.ОСВІТА.UA» двічі на добу оновлює дані про перебіг вступної кампанії.

У МОН назвали популярні в абітурієнтів спеціальності. Право, філологія, середня освіта, менеджмент та медицина є найбільш популярними спеціальностями серед цьогорічних вступників за кількістю поданих заяв до вишів.

Вступникам необхідно відслідковувати статус заяв. Вступникам, які подали заяви до вишів через електронні кабінети, потрібно обов’язково відслідковувати статус таких заяв, оскільки кожна заява має певний статус, який змінюється після її обробки приймальними комісіями.

Особливості вступу для жителів Криму і Донбасу. Вступники з окупованих територій можуть вступити на бюджет або контракт без ЗНО, українського паспорта і атестата. Отримати докладну інформацію щодо вступу за спрощеною процедурою можна у Фонді «Відкрита політика».

МОНсистема е-вступу працює штатно. У відомстві наголошують, що система, через яку відбувається реєстрація електронних кабінетів вступників, працює без збоїв. Подати електронну заяву до закладів вищої освіти вступники можуть до 26 липня.

ТОП-30 найпопулярнішіх вишів серед абітурієнтів. За даними «Вступ.ОСВІТА.UA», станом на ранок 20 липня до вишів подано понад 1 млн 115 тисяч заяв від вступників. Лідерами по кількості заяв є Львівський національний університет ім. Франка та КНУ ім. Шевченка. Третю сходинку посідає Київський політехнічний інститут ім. Сікорського.

МОН планує скасувати монополію обласних ІППО. За словами Лілії Гриневич, законопроект «Про загальну середню освіту» передбачатиме можливість для вчительства підвищувати кваліфікацію в неурядових організаціях.

Освіта.ua
20.07.2018