Субота, 18.08.2018, 17:32

Головна » 2018 » Червень » 15 » Підсумки тижня в освіті: головні події
Підсумки тижня в освіті: головні події

В Україні з'явиться індекс наукового цитування. У Міносвіти повідомляють, що проект дозволить відстежувати публікаційну активність та цитованість українських науковців, видань та установ, оскільки багато з них залишаються поза межами таких баз, як Scopus та Web of Science.

Антидискримінаційна експертиза підручників не підриває сімейні цінності. За словамиЛілії Гриневич, антидискримінаційна експертиза стосується протидії дискримінації за етнічним походженням, дискримінації за віком, статтю, станом здоров’я тощо.

Для дітей з особливими потребами створять команди супроводу. У МОН наголошують, що у школах та дитсадках мають створюватись команди психолого-педагогічного супроводу, які розроблятимуть індивідуальні програми розвитку, за якими вчитиметься дитина.

В УЦОЯО визначили пороги тестів для семи предметів ЗНО. Кількість учасників ЗНО, які не склали тест з української мови і літератури склала 14,5% від загальної кількості учасників тестування, з математики - 18,57%, з англійської мови - 13%, з біології - 8,35 % тощо.

Оголошені перші результати учасників зовнішнього оцінювання. Після визначення порогів тестів «склав/не склав» УЦОЯО оголосив перші результати зовнішнього оцінювання. Результати тестування розміщені на інформаційних сторінках учасників.

Навчальні заклади отримали перші результати ДПА. Школи і коледжі отримали результати підсумкової атестації своїх учнів за освітній рівень повної середньої освіти з української мови, математики, біології та іноземних мов. Відомості розміщені на сайті УЦОЯО.

МОН проведе наради присвячені вступній кампанії. Серія регіональних нарад стосуватиметься питань проведення вступної кампанії 2018 року, змін в Умовах прийому до закладів вищої освіти, питань роботи з Єдиною державною базою з питань освіти тощо.

Освіта.ua

Категорія: Новини освіти | Переглядів: 12 | Додав: shkola | Рейтинг: 5.0/1