Понеділок, 16.07.2018, 19:24

Головна » 2018 » Червень » 1 » Підсумки тижня в освіті: головні події
Підсумки тижня в освіті: головні події

В Україні триває зовнішнє оцінювання випускників. Цього тижня учасники зовнішнього оцінювання склали тести з англійської, німецької, французької та іспанської мов. Наступного тижня програмою тестування передбачено проведення ЗНО з біології, історії і географії.

Затверджено порядок про повторні документи ЗНО. У разі звернення учасники тестування можуть отримати дублікат сертифіката ЗНО, повторний сертифікат зовнішнього оцінювання, а також витяг із відомостей результатів тестування.

Вступникиякі поїдуть до селаотримають пільги при вступі. Абітурієнти медичних і педагогічних вишів, які укладуть угоду про відпрацювання у селах, починаючи зі вступної кампанії 2019 року, отримають право на першочергове зарахування на бюджет.

На ЗНО в магістратуру вже зареєстровано 25 тисяч осіб. У МОН зазначають, що загалом цього року очікується до 60 тисяч вступників у магістратуру тих спеціальностей, вступні випробування на які проводитимуться за технологією ЗНО. Реєстрація триває до 5 червня.

Оприлюднено результати вибору підручників для класуІнститут модернізації змісту освіти оприлюднив результати вибору школами проектів підручників. Замовлення на підручники надійшли від управлінь освіти обласних та Київської міської державних адміністрацій.

МОН пропонує фінансувати дитсадки з бюджету. В освітньому відомстві наголошують, що дошкільна освіта не має бути заручником доходів громад. Щоб виправити ситуацію у Міносвіти наголошують на необхідності впровадження відповідної субвенції з держбюджету.

Міносвіти зможе отримати €млн на шкільну реформуНа ратифікацію парламенту направлено угоду між Україною та Фінляндією, що передбачає отримання коштів на підтримку реформи, зокрема, на підвищення кваліфікації вчителів початкової школи.

Е-кабінет вступникаяк не допустити помилок. Директор ДП «Інфоресурс» Оксана Бєлік розповіла про найпоширеніші помилки абітурієнтів, яких необхідно уникнути вступникам під час подачі вступних документів до навчальних закладів в електронному вигляді.

Затверджені підручникищо видадуть за кошти бюджету. Міністерство освіти і науки затвердило переліки підручників для 5 і 10 класів, що видаватимуться за кошти державного бюджету в 2018 році. Усього до переліків включено понад 170 підручників.

Освіта.ua

Категорія: Новини освіти | Переглядів: 10 | Додав: shkola | Рейтинг: 5.0/1