Понеділок, 18.12.2017, 17:58

Головна » 2017 » Жовтень » 6 » Підсумки тижня в освіті: головні події
Підсумки тижня в освіті: головні події
Розпочато реєстрацію учасників конкурсу «Учитель року». Цього року конкурс проводитьсяу чотирьох номінаціях: «Українська мова та література», «Німецька мова», «Фізика» та «Фізична культура». Реєстрація для участі у конкурсі триватиме до 22 жовтня.

МОН запрошує до розробки закону Про освіту дорослих. У відомстві зазначають, що освіта дорослих є невід’ємною частиною системи освіти, яка спрямована на реалізацію права кожної особи на безперервне навчання.

FLEX запрошує школярів на навчання до США. Програма культурного обміну надаєможливість учням 8, 9 та 10 класів безкоштовно поїхати до США та навчатись у школі протягом року, проживаючи у приймаючій родині.

МОН підготує закон про фахову передвищу освіту. Особи, які виявлять бажання взяти участь у роботі над зазначеним проектом, мають можливість надіслати інформацію про себе та пропозиції до законопроекту на електронну адресу МОН.

Обсяг вивчення мови нацменшин визначатиме уряд. За словами міністра освіти, перелік предметів, що вивчатимуться мовою нацменшин, буде визначатись індивідуально для кожної національної меншини та затверджуватись постановою КМУ.

Умови прийому до вишів підготують до 13 жовтня. При МОН працює робоча група з розроблення умов прийому вступників. До складу групи включено декілька десятків осіб, які представляють Міносвіти, ВНЗ, громадські організації, державні установи тощо.

МОЗ: професію лікаря мають отримувати найздібніші. У Міністерстві охорони здоров'я заявляють, що результат у 150 балів за підсумками проведення ЗНО має стати базовим рівнем для абітурієнтів, які прагнуть стати лікарем.

МОН перевірить діяльність переміщених вишів. У відомстві зазначають, що метою проведення зазначених заходів є моніторинг діяльності переміщених навчальних закладів щодо змісту освіти та методичного забезпечення та інших питань діяльності.

Категорія: Новини освіти | Переглядів: 16 | Додав: shkola | Рейтинг: 5.0/1

«  Жовтень 2017  »