Понеділок, 18.12.2017, 17:55

Головна » 2017 » Вересень » 22 » Підсумки тижня в освіті: головні події
Підсумки тижня в освіті: головні події
Модернізацію ЄДЕБО оплатять виші. За користування Єдиною електронною базою з питань освіти ВНЗ платитимуть більше. Підвищення вартості у ДП «Інфоресурс» обгрунтовують необхідністю покриття витрат на модернізацію програмного забезпечення.

Парубій направив закон «Про освіту» до президента. Голова ВР підписав ухвалений парламентом закон «Про освіту». Затримка з направленням документа на підпис президенту була викликана необхідністю технічного доопрацювання закону профільним комітетом.

У МОН обіцяють масштабну реформу освіти. Коментуючи направлення закону «Про освіту» на підпис президенту, у відомстві наголосили, що найбільше новий закон потрібен для впровадження масштабної реформи середньої освіти «Нова українська школа».

У МОН назвали спеціальності з найвищим вступним балом. Цього року абітурієнтамнайскладніше було вступити на бюджет за спеціальностями Стоматологія, Міжнародне право, Міжнародні відносини та Фармація. На них прохідний поріг склав вище 190 балів.

Мовний конкурс імШевченка стартує у Кропивницькому. Урочистості з нагоди початку Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді відбудуться 10 жовтня. У Міносвіти радять навчальним закладам також провести відкриття конкурсу.

Реєстрація на ЗНО-2018 розпочнеться лютого. МОН затвердило календарний план підготовки і проведення зовнішнього оцінювання. Основна сесія тестування розпочнеться 22 травня. Результати ЗНО з усіх предметів будуть оголошені 21 червня.

Ми просунемо усіх вчителів на один розряд, - Гриневич. За словами міністра, у проекті бюджету закладено необхідні видатки на реформу «Нова українська школа». Зокрема, планується підвищення зарплат, а також виділення коштів на надбавку за престижність.

МОН запрошує фахівців з питань реформОсвітнє відомство, в рамках реформи державної служби, оголосило відкритий конкурс на посади керівників 7 директоратів, які реалізовуватимуть реформи освіти і науки. Заробітна плата фахівців з реформ складе від 50 тисяч грн.

Уряд оприлюднив документщо скасує «мікрорайон»Новий порядок визначає механізм обліку дітей шкільного віку, що ведеться з метою забезпечення здобуття ними середньої освіти. Відтепер залучення працівників навчальних закладів до обліку дітей заборонено.

МОН доручило УЦОЯО готуватись до ЗНОУкраїнський центр оцінювання якості освіти маєздійснити розробку завдань для проведення тестування. Завдання тестів з історії України, математики, біології, географії, фізики та хімії будуть перекладені мовою національних меншин.

Освіта.ua

Категорія: Новини освіти | Переглядів: 23 | Додав: shkola | Рейтинг: 5.0/1