Понеділок, 18.12.2017, 14:02

Головна » 2017 » Серпень » 11 » Підсумки тижня в освіті: головні події
Підсумки тижня в освіті: головні події
Спостерігачі позитивно оцінили ЗНО у магістратуру. Громадянська мережа ОПОРА зазначає, що всі процедури проведення тестування для вступу за спеціальністю «Право» були дотримані. Спостерігачі підтримують ідею поширення ЗНО для вступу до магістратури.

Систему електронного вступу додатково профінансують. Володимир Гройсман доручивопрацювати можливість удосконалення Єдиної державної електронної бази з питань освіти. За словами прем'єра, база довела свою ефективність, але потребує усунення існуючих недоліків.

Міністр вибачилась перед абітурієнтами. Лілія Гриневич вибачилась перед абітурієнтами і працівниками приймальних комісій «за стресові умови роботи». Вона наголосила, що проблеми користувачів були пов’язані із запровадженням нового програмного забезпечення.

Webometrics-2017. Інтернет-рейтинг українських вишів. Webometrics Ranking of World's Universities опублікував традиційний рейтинг світових університетів за рівнем їх присутності в мережі. Свої рейтингові web-місця отримали і понад 300 вищих навчальних закладів з України.

Оприлюднені електронні версії підручників для 9 класу. Видавництва, що цього року друкують підручники для 9-х класів почали надавати МОН електронні версії підручників для розміщення їх у вільному доступі. Така новація використовується освітнім відомством вперше.

МОН надало перелік програм для позашкільних закладів. У 2017 році 29 навчальних програм дослідницького, експериментального, краєзнавчого, фізкультурно-спортивного, художньо-естетичного напрямів отримали гриф МОН та схвалені до використання.

Випускники коледжів та училищ теж складатимуть ЗНО. З 2018 року підсумкову атестацію у формі ЗНО складатимуть випускники училищ і коледжів. Передбачається, що це надасть можливість порівняти рівень підготовки випускників шкіл, профтехучилищ і коледжів.

УЦОЯО запровадить дворівневе ЗНО з іноземної. Починаючи з 2018 року буде впровадженоЗНО з іноземних мов із використанням дворівневих предметних тестів В1 і В2. Тест зовнішнього оцінювання з іноземної також міститиме новий формат завдань - аудіювання.

Київ і Львів лідирують за результатами ЗНО. За даними УЦОЯО, частка учасників ЗНО, які отримали результати тестування від 160 до 200 балів з української мови і літератури, історії України, математики, англійської мови і біології є найбільшою в Києві та Львівській області.

МОН надало рекомендації з виховання дітей у школах. Відомство розробило аналітичні матеріали щодо проблемних питань, які мають місце в дитячому середовищі, та які мають врахувати керівники і педпрацівники шкіл при плануванні виховної роботи з учнями.

МОН роз'яснило, як викладати предмети у новому навчальному році. Міносвіти надіслалорекомендації з викладання навчальних предметів у 2017/18 навчальному році. Рекомендації містять особливості навчання учнів у початковій школі, базовій і старшій школі.

Категорія: Новини освіти | Переглядів: 11 | Додав: shkola | Рейтинг: 5.0/1

«  Серпень 2017  »