П`ятниця, 19.01.2018, 06:18

Головна » 2017 » Вересень » 13 » Опубліковано рейтинг шкіл України 2017 року
Опубліковано рейтинг шкіл України 2017 року
Крім основного рейтингу шкіл України також опубліковані рейтинги шкіл всіх обласних центрів та областей України, а також рейтинги шкіл за окремими предметами зовнішнього незалежного оцінювання.

Відповідно до результатів рейтингу, найкращі результати з української мови і математики показали випускники Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при ЛНУ ім. Франка, з історії України - Путрівського НВК «Гімназія - ЗОШ І-ІІІ ст. - дошкільний навчальний заклад» з Київської області.

Найкращі результати з англійської мови показали випускники Мокрецького НВК Броварського району Київської області, а учні Дніпропетровського обласного медичного ліцею-інтернату «Дніпро» показали відмінні знання з біології.

Лідером рейтингу за результатами ЗНО серед областей стала Львівська область. Друге і третє місце посіли Тернопільська та Київська області. Гарні результати тестування отримали також випускники навчальних закладів Сумської, Черкаської та Донецької областей.

Результати ЗНО випускників шкіл обласних центрів країни свідчать про те, що Київ поступився Львову та Тернополю. Трійка обласних центрів України, випускники яких найкраще склали ЗНО в 2017 році, виглядає наступним чином: Львів, Тернопіль і Київ. Серед лідерів за результатами тестування також опинились Вінниця, Житомир та Рівне.

Найгірше склали зовнішнє незалежне оцінювання випускники Чернівецької та Закарпатської областей, а також Херсона та Миколаєва.

Рейтинг складено Освіта.ua з використанням офіційного звіту за результатами ЗНО 2017 року оприлюдненого Українським центром оцінювання якості освіти.

РЕЙТИНГ ШКІЛ УКРАЇНИ

Дані рейтингових таблиць відкориговані станом на 13 вересня 2017 року у зв‘язку із виявленою технічною помилкою у розрахунку рейтингового бала окремих шкіл (було помилково враховано випускників шкіл, які не з‘явились на тести). Приносимо вибачення усім користувачам сайту.

Освіта.ua

Категорія: Новини освіти | Переглядів: 40 | Додав: shkola | Рейтинг: 5.0/1