Неділя, 18.08.2019, 19:13

Головна » Новини освіти

Підсумки тижня в освіті: головні подіїПропонуємо перелік найбільш значних подій тижня, що відбулись в українській освіті

Категорія: Новини освіти | Переглядів: 68 | Додав: GalinaOkhotnik | Дата: 01.03.2019 | Коментарі (0)

В. Круглов: десять трендів весняної освіти 2019 року

Десять трендів весняної освіти 2019 року, які допоможуть вчительській спільноті вчитися та навчати

Автор: Віктор Круглов, генеральний директор видавництва «Ранок».

Сьогодні перший день весни.

Категорія: Новини освіти | Переглядів: 43 | Додав: GalinaOkhotnik | Дата: 01.03.2019 | Коментарі (0)

Категорія: Новини освіти | Переглядів: 39 | Додав: GalinaOkhotnik | Дата: 22.02.2019 | Коментарі (0)

Освіта в Україні: базові індикаториІнформаційно-статистичний бюлетень результатів діяльності галузі освіти у 2017/2018 навчальному році

Державною науковою установою «Інститут освітньої аналітики» підготовлено Інформаційно-статистичний бюлетень «Освіта в Україні: базові індикатори», що містить результати діяльності галузі освіти України у 2017/2018 навчальному році

Бюлетень було презентовано під час Всеукраїнської конференції «Нова українська школа – старт реформи» 21 серпня 2018 року.

ЗАВАНТАЖИТИ БЮЛЕТЕНЬ

Категорія: Новини освіти | Переглядів: 104 | Додав: shkola | Дата: 22.08.2018 | Коментарі (0)

Тести для вчителів проводитиме УЦОЯО, - міністрДобровільна сертифікація вчителів матиме на меті визначення кваліфікаційного рівня учителя

Добровільна сертифікація вчителів матиме на меті визначення кваліфікаційного рівня учителя. Про це, в інтерв’ю виданню «Слово і Діло», сказала міністр освіти Лілія Гриневич.

«Ми хочемо виявити вчителів, які володіють новими методиками навчання, тими, які потрібні Новій українській школі», - зазначила міністр.

За її словами, сертифікація вчителів складатиметься з двох етапів. Перший етап – це тест, проходження зовнішнього незалежного тестування, який складатиметься з двох частин. Перша частина – предметні знання, залежно від того, який предмет викладає ця людина. І друга частина – це знання методики. Цей тест проводитиме Український центр оцінювання якості освіти.

Другий етап проводитиме Державна служба якості освіти, він стосуватиметься проведенню моніторингу роботи вчителя на місці. Тобто перевірятиме, як відбувається сам процес викладання.

Категорія: Новини освіти | Переглядів: 103 | Додав: shkola | Дата: 21.08.2018 | Коментарі (0)

У МОН розробили новий порядок проведення ДПАНовий порядок визначає механізм і форми проведення атестації у закладах середньої освіти

Міністерством освіти розроблений проект нового Порядку проведення державної підсумкової атестації, осіб, які здобувають загальну середню освіту. Проект документа оприлюднений для громадського обговорення.

Новий порядок визначає механізм і форми проведення державної підсумкової атестації у закладах загальної середньої освіти та інших закладах освіти, що забезпечують здобуття початкової, базової середньої та профільної середньої освіти.

Проектом передбачено, що атестація може проводитися письмово в закладі освіти або у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Для учнів 4-х класів проведення ДПА відбуватиметься винятково з метою моніторингу якості освіти у школі.

Документом також визначені інші особливості проведення ДПА, зокрема, атестація екстернів, звільнення від атестації, питання подання та розгляду апеляцій тощо.

Категорія: Новини освіти | Переглядів: 158 | Додав: shkola | Дата: 20.08.2018 | Коментарі (0)

Категорія: Новини освіти | Переглядів: 113 | Додав: shkola | Дата: 17.08.2018 | Коментарі (0)

Категорія: Новини освіти | Переглядів: 126 | Додав: shkola | Дата: 10.08.2018 | Коментарі (0)

Категорія: Новини освіти | Переглядів: 126 | Додав: shkola | Дата: 03.08.2018 | Коментарі (0)

Вступ.ОСВІТА.UA оприлюднив рейтинг вступниківІнформаційною системою оприлюднені рейтингові списки цьогорічних абітурієнтів

Інформаційною системою Вступ.ОСВІТА.UA оприлюднені рейтингові списки абітурієнтів, які цього року вступають до закладів вищої освіти на основі сертифікатів ЗНО на перший курс для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань) після закінчення 11 класів за денною формою навчання.

Рейтинговий список вступників, із зазначенням рекомендованих до зарахування, сформований на основі конкурсного бала за кожною конкурсною пропозицією у кожному виші країни.

Ті вступники, які за результатами конкурсного відбору отримали рекомендації на навчання за кошти державного або регіонального замовлення, мають до 18.00 години 06 серпня виконати вимоги до зарахування, тобто подати до вишу необхідний пакет документів.

Зарахування вступників за державним або регіональним замовленням має бути проведено не пізніше 12.00 години 07 серпня.

Категорія: Новини освіти | Переглядів: 100 | Додав: shkola | Дата: 01.08.2018 | Коментарі (0)

1 2 3 ... 13 14 »

«  Серпень 2019  »