Неділя, 27.05.2018, 11:09

Головна » 2017 » Листопад » 23 » Міський етап конкурсу «Вчитель року 2018» з предмету «фізична культура»
Міський етап конкурсу «Вчитель року 2018» з предмету «фізична культура»

Савченко Марина Миколаївна провела урок фізичної культури за темою «Школа сприяння розвитку фізичних здібностей» з учнями 4-А класу. В уроці  відображалась концепція нової української школи:розвиток соціальних та здоров’язбережувальних компетентностей, здібностей кожної дитини на основі партнерства між вчителем та учнем, формування практичних навичок фізичних здібностей. У ході уроку Марина Миколаївна сприяла вихованню морально-вольових якостей учнів, дисциплінованості; реалізації принципу «Навчився сам-навчи молодшого» як складової соціалізації особистості та дотриманню здорового способу життя. Молодші школярі дуже старанно виконували вправи, які їм пропонувала Марина Миколаївна. Вчителі фізичної культури, які брали участь у Майстер-клас від Марини Миколаївни «Сухе плавання» отримали багато позитивних емоцій.

Єлістратов Сергій Сергійович, провів урок з фізичної культури за модулем «Волейбол» на учнях 10 класу. Діти дуже плідно працювали, уроки пройшли на високому емоційному рівні, учням сподобалися спеціальні вправи волейболістів, естафети та рухливі ігри і залишилися задоволені, отримали подарунки. Майстер-клас теж був пов’язаний з волейболом, вчителі з задоволенням виконували всі вправи з м’ячем.

Ненашев Микита Юрійович, провів свій урок на учнях 7-А класу за модулем «Баскетбол». Діти дуже уважно слухали і чітко виконували команди Микити Юрійовича, урок пройшов на високому емоційному та професійному рівні, учням сподобалися спеціальні вправи з різними за формою м’ячами, рухливі ігри, які пропонував їм вчитель, і залишилися задоволені. На при кінці уроку отримали  в подарунок на згадку про урок - баскетбольний м’яч з підписом вчителя. І на майстер-класі всих присутніх Микита Юрійович познайомив з новою, дуже цікавою грою «Корфбол», яку презентував на майданчику з вчителями фізичної культури.

Абсолютним переможцем конкурсу «Вчитель року 2018» став Ненашев Микита Юрійович з КЗ «СЗШ»19». Вітаємо!!!

Від президента футбольного клуба «Сталь» Вардана Михайловича Исраеляна були вручені пам’ятні подарунки з символікою клубу.

Бажаємо плідної роботи та натхнення в подальшій педагогічній діяльності!

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 47 | Додав: shkola | Рейтинг: 5.0/1

«  Листопад 2017  »