Неділя, 18.11.2018, 09:53

Головна » 2018 » Квітень » 26 » Місячник екології
Місячник екології

Проектуючи екологічну діяльність педагогами враховано реальні можливості учнів та їх резерви, продумано сумісну творчу роботу учня і вчителя. В практичній діяльності втілено новітні досягнення педагогічної науки і практики: корекційно-розвивальні, інформаційно-комунікативні, здоров’я зберігаючі технології, проектну методику.

Під керівництвом вчителя біології Мельник Н.М. учні приймали участь у  екологічних заходах.З метою поширення екологічних знань серед учнів, проводилась агітаційно-роз’яснювальна та інформаційно-пізнавальна робота щодо необхідності охорони природи, збереження природних ресурсів.Основна форма екологічної трудової діяльності – залучення учнів до практичних дій по оздоровленню навколишнього середовища та благоустрою шкільної та прилеглої території, розвиток почуття дбайливого господаря.

Педагогічний та учнівський колективи взяли участь в трудових акціях.

Впорядковано  територію шкільного подвір’я.

Проведено весняні роботи по наведенню порядку, оновлення квітників та їх оформлення:

Продовжено багатоетапний практикум «Від насіння до квітки», який розширює досвід учнів по вирощуванню квітів на клумбах школи. Створення живого куточку кабінет біології,проведено конкурс відео: «Моя улюблена тваринка»,фотоконкурс :«Первоцвіти»,

Інформ.година для старост класів: «Червона книга України»,

екологічний квест: «Еволюційний розвиток живого»

Флешмоб до відзначення Дня довкілля, Рекорди Гіннеса в органічному світі(звіт творчої роботи учнів)

Виставка повідомлень до дня захисту лабораторних тварин

Радіолінійка до дня пам'яті Чорнобильської трагедії та створення живої газети учнями 5-б класу.Створена виставка корисних біологічних інтернет-ресурсів за QR-кодом.

До Дня довкілля проведено флешмоб. Здійснено виходи учнів до бібліотек, створення живої газети для учнів школи.

Проведено день зустрічі птахів «Перелітних птахів чекаємо, про будиночки для них дбаємо». Заходи орієнтували школярів на виконання екологічних правил поведінки, вчили необхідному співвідношенню своїх дій з їх наслідками для людей, природного та соціального середовища, формували національну свідомість майбутнього громадянина нашої держави.

З нагоди 32-ї роковини Чорнобильської катастрофи проведені тематичні години спілкування, перегляд відеофрагментів «Чорнобиль сьогодні!!!».

За підсумками участі в екологічних акціях міста колектив школи нагороджений грамотами та заохочувальними призами.

Екологічне виховання є значним потенціалом для соціалізації особистості, формування системи цінностей, навичок, орієнтованих на життєво-практичну діяльність. Заходи дали змогу учням відчути причетність до екологічних справ глобального масштабу на нашій планеті; вчили рости небайдужими, розумно задовольняти власні потреби, не зашкоджуючи довкіллю, розвивали бажання власноруч допомагати природі, користуватися практичними порадами по її збереженню.

Організована цілеспрямована робота переконує учнів у потребі діяти, дає задоволення кінцевим результатом, відчуття причетності до вирішення екологічних проблем, готує до самостійного життя у злагоді з природою.

За підсумками місячника оформлено інформаційно - ілюстровані матеріали.

Тепер залишається кожному учню підтримувати цю красу, оберігати та доглядати за квітами та деревами. Ми впевнені, що такі вчинки дітей є закликом до всіх жителів нашого міста  — зробити наше містечко квітучим, зеленим, привабливим, щоб наступним поколінням було чим пишатися.   Щоб наш край було не тільки за що любити, а й цінувати.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 68 | Додав: shkola | Рейтинг: 5.0/1

«  Квітень 2018  »