Четвер, 18.04.2019, 20:28

Головна » 2016 » Вересень » 10 » Колегія МОН схвалила зміни до програм старшої школи
Колегія МОН схвалила зміни до програм старшої школи
Юрій Кононенко також повідомив, що для оновлення програм при Міністерстві були створені робочі групи. Для доопрацювання навчальних програм для 9-го класу було залучено 310 членів робочих груп, розглянуто 2,5 тисячі пропозицій.

Суттєвих змін зазнала програма з географії. Тепер у 9-ому класі вивчається соціальна та економічна географія. За ініціативою робочої групи Україна розглядається в контексті світової економіки, з точки зору нових реалій української економіки, промисловості.

Також Колегія МОН схвалила доопрацьовані 9 програм для 10 - 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Зміни до цих навчальних програм в основному стосуються української мови в школах з викладанням мовами національних меншин. При їх доопрацюванні було ущільнено або вилучено розділи, теми, що втратили актуальність і не мають практичного застосування в усному й писемному мовленні школярів або вивчалися раніше й не потребують дублювання на цьому етапі.

Водночас, Лілія Гриневич зауважила, що знаннєво-репродуктивний підхід, що панує сьогодні в школі, не відповідає потребам сучасної дитини. Саме тому Міністерством освіти і науки розроблені новий закон «Про освіту», Концепція нової української школи, яка узгоджена з Національною академією педагогічних наук України.

Вона зазначила, що після прийняття нового закону будуть переглянуті освітні стандарти та змінені навчальні програми.

ЗМІНИ ДО НАВЧАЛЬНИХ ПРОГРАМ

Категорія: Новини освіти | Переглядів: 111 | Додав: shkola | Рейтинг: 5.0/1