Четвер, 18.04.2019, 20:29

Головна » 2016 » Липень » 16 » Гриневич: PISA покаже слабші та сильніші місця нашої освіти
Гриневич: PISA покаже слабші та сильніші місця нашої освіти

За словами міністра, для реформи української шкільної освіти дуже важливо отримати досвід оцінювання умінь та розробки завдань на основі компетентнісного підходу.

“Ми зараз працюємо над концепцією нової української школи, яка базуватиметься саме на компетентнісному підході. Тому PISA може дати для України дуже багато. Я сподіваюся, що наші вчителі, які ознайомляться з завданнями PISA минулих років, також зрозуміють на прикладі цього інструментарію, що означає компетентнісний підхід і в змісті освіти, і в оцінюванні”, - додала міністр освіти і науки.

“Саме дослідження проводитиметься лише в 2018 році. Зараз триватимуть підготовчі стадії до нього, готується інструментарій - спільні для всіх країн тести і опитувальники. Україна як член  цього дослідження братиме участь у розробці інструментарію, потім, за вже виробленими статистичними методами, серед 15-річних учнів вибиратимуть учасників дослідження. Такий підхід дозволить урізноманітнити склад групи, що  проходитиме тестування, це будуть діти з різних типів шкіл, різної місцевості тощо. Наступний етап – вибрана група дітей відповідатиме на тести та заповнюватиме анкету”, - пояснила Лілія Гриневич.

В Україні відповідальним організатором дослідження PISA-2018 визначений Український центр оцінювання якості освіти.

Категорія: Новини освіти | Переглядів: 115 | Додав: shkola | Рейтинг: 5.0/1

«  Липень 2016  »