Середа, 23.01.2019, 11:24

Головна » 2018 » Грудень » 7 » Формування здоров'язберігаючої компетентності
Формування здоров'язберігаючої компетентності

Однією з ключових компетентностей НУШ є формування здоров'язберігаючої компетентності .
4 грудня у КЗ "СЗШ № 23" пройшла міська інформаційно-профілактична акція " Вибір за тобою" за сприяння департаменту з гуманітарних питань Кам'янської міської ради. Організували її заступник начальника відділу спорту та молоді Кузьменко Наталія Вікторівна спільно з адміністрацією нашого закладу освіти.
Учні 7 - 10 класів зустрічались з лікарями, представниками ювенальної превенції міського відділу поліції та благодійної організації "Новий час".
Акція мала превентивну профілактичну спрямованість.
З учнями 7 класу була проведена профілактична бесіда про недопущення вчинків правопорушень. Інспектором ювенальної превенції міського відділу поліції Андрієнко Я.С. було прочитано лекцію " Булінг в Україні" .
Інструктор з санітарної освіти КЗОЗ КМР Кам'янського міського центру здоров'я Карпіч Д.О. вела розмову з учнями 8-А, 8-Б класів про негативні наслідки шкідливих звичок. Учні переглянули відеофільм про електронні сигарети та їх негативний вплив на організм людини.
Тренери благодійної організації "Новий час" Пінчук Ю.О., Шкляренко М., Сотула О. провели лекцію з використанням відеоматеріалу "Правда про наркотики".
Учні 10 класу зустрілись з практикуючим лікарем-гінекологом, директором центру планування сім'ї та репродукції людини Аношкіним Д.Б., який провів інформдайджест на тему " Профілактика негативних явищ серед молоді". Мова йшла про культуру статевих відносин та збереження здоров'я.
Акція пройшла цікаво та інформативно . У цілому в ній взяло участь близько 160 учнів школи.
У 2018-2019 році одним з пріоритетних напрямків освітнього процесу нашого навчального закладу є формування здоров'язберігаючої компетентності здобувачів освіти. У школі проходять інформдайджести, тренінги, флешмоби, працює відеолекторій для надання учням превентивної освіти та формування у них позитивного ставлення до вибору здорового способу життя.
Тому охоче співпрацюємо з представниками правоохоронних органів, міських організацій охорони здоров'я, благодійних організацій, діяльність яких направлена на попередження та профілактику асоціальних проявів серед учнівської молоді та збереження здоров'я.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 35 | Додав: shkola | Рейтинг: 0.0/0

«  Грудень 2018  »