Четвер, 18.04.2019, 20:23

Головна » 2019 » Березень » 5 » Декада вчителів початкових класів
Декада вчителів початкових класів

Цікавою та креативною була партнерська освітня діяльність між учителями та учнями на уроках з математики (вчитель Теодорович Л.О.у 4-А класі) та курсу «Я у світі» (вчитель Семенцова Н.В.у 4-Б класі).

Під час декади пройшли цікаві конкурси у нестандартній формі «Мій зошит – моє освітнє натхнення», «Найкращу «валентинку» подарую другу», марафон улюблених загадок «Діти-дітям», у яких з задоволенням брали активну участь учні 1 – 4 класів .
Кожен учнівський колектив продемонстрував свою прихильність використанню здоров’язбережувальних технологій у освітній діяльності. Наші початківці активно впроваджують рухову активність. Це було реалізовано через хвилинки здоров’я під час уроків, фітнес-дискотеку «Танцюємо разом з нами», яку провела вчитель фізичної культури Андрющенко Т.Г.

Не можна не сказати про партнерську діяльність з батьками здобувачів освіти. Адже батьки активно підтримували вчителів, учнівські колективи, своїх дітей – допомагали, співпереживали, брали найактивнішу участь у цьому виді освітньої діяльності.

Завдяки професійному досвіду, творчій діяльності, педагогічній майстерності вчителів початкової школи декада вчителів початкових класів пройшла успішно та з великою користю для кожного її учасника. Кожен педагог 1-4 класів був безпосереднім учасником творчої командної роботи у рамкам діяльності шкільного методичного об’єднання вчителів початкових класів, яка спонукає до фахового росту, відповідності сучасним вимогам Нової української школи, власних пошуків .

Реформування освіти, реалізація Закону про освіту – в дії ! Сучасна школа – успішні вчителі та батьки – щасливі діти.

Школа нас єднає!

Дякуємо тобі, рідна школо, що ти у нас є!

(Заступник директора з НВР Шуміхіна С.І.)

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 29 | Додав: GalinaOkhotnik | Рейтинг: 5.0/1

«  Березень 2019  »