Вівторок, 24.04.2018, 00:10

Головна » 2018 » Квітень » 17 » Cемінар-практикум для вчителів інформатики
Cемінар-практикум для вчителів інформатики

Матеріали з досвіду роботи педагогічного колективу в теоретичному блоці представлені адміністрацією школи. Директор школи Школяр Л.А. презентувала роботу освітян закладу щодо впровадження інноваційних педагогічних технологій, поділилася успіхами, досягненнями, проблемами над вирішенням яких працюють педагоги, акцентувала увагу на реалізації ключової компетентності НУШ – інформаційно-цифрової.

Заступник директора  з навчально-виховної роботи Єлагіна Т.О. акцентувала увагу на питання «Впровадження мультимедійних засобів педагогами в освітній процес».

Практичний блок включає фрагменти уроків з інформатики, англійської мови, курсу «Я у медіапросторі»  мав за мету показати як мультимедійні засоби навчання інтенсифікують освітній процес, стимулюють розвиток мислення і уяви учнів, сприяють позитивному ставленню до навчання, якісному засвоєнню знань. Заняття проведені для різних вікових категорій учнів. Підготували практичний блок вчителі Климіна Ю.В., Соколенко Н.М., Лепська В.А., Павлюс-Гунченко О.В..

Вчитель математики Кібальник О.М. поділилась досвідом використання інтерактивної дошки.

«Школа нас єднає» - така назва кінопроекту, підготовленого учнями 10 класу (вчитель Климіна Ю.В.) і який оплесками вітали учасники семінару.

Гості відзначили високий художньо-естетичний рівень тематичних виставок дитячих робіт: «Комп’ютерна графіка», «Cвітле свято Великодня» (вчитель Зубкова Т.М.)

Завершив семінар майстер-клас «Пасхальний дивосвіт» (вчитель Зубкова Т.М.),  який учасники визнали неперевершеним.

Учасники семінару висловили слова вдячності педагогічному і учнівському  колективам, відмітили значні напрацювання і позитивні результати у застосуванні в освітньому процесі мультимедійних засобів.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 13 | Додав: shkola | Рейтинг: 5.0/1

«  Квітень 2018  »