Неділя, 18.11.2018, 09:53

Головна » 2018 » Листопад » 1 » 25 жовтня у Кам’янському відзначали 75-ту річницю визволення міста від фашистських загарбників.

День визволення України від нацистських загарбниківсвято, яке відзначається в Україні щорічно 28 жовтня, в день остаточного вигнання військ нацистської Німеччини та її союзників під час Другої світової війни за межі сучасної території України.

КЗ «СЗШ № 23»  приєдналася до вшанування всіх, хто забезпечив це звільнення! До цих двох пам’ятних дат у школі пройшло ряд заходів під девізом «Будемо пам’ятати і не забувати!»

Усі 19 учнівських учнівських колективів стали учасниками єдиного уроку пам’яті, присвяченого 75-річчю визволення рідного міста Кам’янського від фашистських загарбників.

У шкільному фойє заступником директора з НВР Шуміхіною Світланою Іванівною було організовано роботу  святкового сінемамайданчика. Усі учні мали змогу через трансляцію відеоматеріалу ознайомитися з історичними подіями та фактами, пов’язаними зі звільненням України, Дніпропетровщини та нашого рідного міста Кам’янського від фашистських загарбників у роки ІІ світової війни.

По шкільному радіо прозвучала святкова радіопередача , яку підготувала та провела вчитель історії школи Залокоцька Алла Станіславівна разом з учнями 9-Б класу.

Бібліотекарем школи Караван Любов’ю Павлівною було облаштовано виставку літературних творів « Збережемо пам’ять про подвиг українського народу у ІІ світовій війні»

До цих знаменних дат відбулася зустріч з цікавою людиною нашого міста Сенчишиним Михайлом Івановичем – головою Заводської організації ветеранів м. Кам’янського, яку організували та провели директор школи Л.А. Школяр, заступник директора з НВР С.І. Шуміхіна. Михайло Іванович є почесним ветераном України. Має статус дитини війни. Це -людина,  яка створила літературний пам’ятник усім дітям ІІ світової війни, видавши книгу «Дитинство, обпалене війною». До книги увійшли спогади дітей війни про жахливі події, які переживало населення нашого міста,інших регіонів України під час фашистської окупації. Її вже вдруге було перевидано, доповнено новими  спогадами та історичними фактами. Михайло Іванович презентував цю книгу учням і подарував її нашому навчальному закладу. Зустріч з цією видатною людиною міста відбулася у дуже теплій та дружній атмосфері. Адже багато років співпрацюємо з ветеранською організацією Заводського району міста і з Михайлом Івановичем особисто, який є частим гостем у нашій школі. Розповіді його дуже цікаві, адже передає молоді свої власні знання та досвід, ділиться спогадами про воєнні роки.

Наші учні з великою повагою ставляться до сучасних наших героїв-захисників та до ветеранів ІІ світової війни.

У школі працює волонтерський загін, який опікується ветеранами – мешканцями нашого мікрорайону. До такої значної дати було проведено благодійну акцію «Ветеран живе поруч».

Попереду осінні канікули, під час яких учні школи відвідають експозицію у міському історичному музеї до 75-ї річниці визволення міста Кам’янського та 74-ї річниці визволення України від фашистських загарбників, покладуть квіти до Вічного вогню на знак пошани героям-визволителям нашого міста.

Добра пам’ять про них завжди буде жити в наших серцях.

Будемо пам’ятати і навчимо своїх нащадків!

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 24 | Додав: shkola | Рейтинг: 0.0/0

«  Листопад 2018  »