Неділя, 19.09.2021, 01:40

Головна » 2020 » Грудень » 28

Цього року вони були не звичайні, але дуже цікаві, затишні, сучасні.

До святкових творчих проєктів долучились учителі, учні, батьки. Нові креативні ідеї, святкова атмосфера сприяли згуртуванню учнівських колективів, здійсненню партнерства з батьками, реалізації творчих здібностей наших соціально активних та талановитих дітей.

У кожному класі з 1 по 11 з великою радістю зустрічали 2021 рік. Святкували з дотриманням усіх карантинних вимог. Але цьогорічне шкільне свято стало однією загальною колективною творчою справою. Нам це вдалося.

Було реалiзованоосвiтнiтворчiпроєкти "20 днiв до Нового року - школа в дii", "Новий рiкiде до школи - зустрiчаєм Новий рiк".

Працювали творчi майстер-класи по виготовленню дизайнерських новорічних декорацiй для прикрашення рiдноi школи, в них брали участь діти, батьки, вчителі. Пройшов онлайн-парад святкових фотозон. Яскравiнезвичайнiсвятковiбаттли, квести, креатив-вiкторини, інтерактивні веб ігри, онлайн-подорожі по країнам світу у Різдвяно-Новорічний час, креатив-концерти, ігрові розважальні програми, танці з зірками учнівських колективів  - з використанням сучасних технологiй - саме такий цьогорiчний формат свят в учнiвських колективах. Вiдбувсяонлайн-марафон святкових вiстей з класних колективiв. Святковий настрій допомагав створювати і Новорічно-Різдвяний шкільний сінема-майданчик та адвент-календар творчих передсвяткових завдань.

Дуже активним та творчим був Шкільний парламент. Чудове та затишне свято "Миколай у гості завітав" підготувала для учнів-початківців творча група 9 класу. Цікавим та незвичним було привітання Діда Мороза та Снігуроньки у кожному класі нашої школи - привітали всіх. Творчій групі 11 класу вдалося створити справжній новорічний сюрприз для учнів та вчителів.

Сподіваємось, що новий 2021 рік принесе нам нові можливості, нові ідеї та радості.

Всім бажаємо миру, добра, благополуччя. Всім міцного здоров'я ! Гарних свят та зимових канікул!

#23_школа_нас_єднає!

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 64 | Додав: shkola | Дата: 28.12.2020 | Коментарі (0)

«  Грудень 2020  »