Середа, 23.10.2019, 06:53

Головна » 2018 » Жовтень » 30

Традиційно на останньому навчальному тижні перед осінніми канікулами у КЗ "СЗШ № 23" проходить великий збір дитячої організації " Промінці".
Цього року він пройшов 24 жовтня.
8 екіпажів дитячої організації "Промінці" розпочали свою діяльність у рамках творчого виховного проекту "Сонячна подорож". Кожен екіпаж звітував про початок своїх колективних творчих справ. До дитячої організації було урочисто прийнято екіпажі 1-А та 1-Б класів.
Підготувала та провела захід разом з членами Шкільного парламенту педагог-організатор Чернова Марія Володимирівна. Свято вийшло яскравим та змістовним. Під час збору лунали вірші, пісні. Учні відгадували загадки, грали у ігри. Члени організації "Промінці" добре знають шкільні правила, вчаться жити та навчатись разом у колективі. Всіх учасників збору об'єднав гімн школи, який співали дружно з піднесеним настроєм.
Дякуємо чудовим ведучим Безцінному Іллі та Ребристій Дарині ( учням 9-Б класу), нашим шкільним зірочкам Якименко Марії та Смачило Єві ( учням 7 класу) - вони є найактивнішими членами нашого Шкільного парламенту та гордістю школи.
Школа нас єднає!
Дякуємо тобі, школо, що ти у нас є!

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 102 | Додав: shkola | Дата: 30.10.2018 | Коментарі (0)

План основних заходів під час проведення осінніх канікул у КЗ «СЗШ № 23» з 27.10.18р. по 04.11.18р. (Для перегляду таблиці заходів - натисніть на новину)

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 92 | Додав: shkola | Дата: 30.10.2018 | Коментарі (0)

#М18 25 – 26 жовтня  євроклубівці Ребриста Дарина та Безцінний Ілля разом з євроклубівцями шкіл області  побували в Молодіжному центрі міжнародного партнерства, позашкільної та неформальної освіти «Освіторіум» (м.Дніпро) та прийняли участь у Всеукраїнській імітаційній грі – виборах до Парламенту «Партія моєї мрії».

Усі рольові позиції – члени виборчих дільниць, екзит –пол, спостерігачі й виборці – займали наші діти. Мета проекту «М18: Ми можемо більше!» допомогти дітям і молоді, молодшим 18 років, зрозуміти сутність механізму демократії – виборів, навчити їх аналізувати й оцінювати політичні програми, долати стереотипи щодо політичної діяльності. Цей проект реалізується за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Діти були у захваті від дводенного тренінгу – виборів. Вони отримали унікальну можливість дізнатися, що означає бути громадянином і як ним бути. Емоцій не передати, адже молодь з усієї області обєдналася в єдине ціле задля досягнення спільної мети, а найголовніше вони відчули покладену на них відповідальність. І завдяки цьому заходу ми зробили невеличкий крок у доросле демократичне життя!

Переглядів: 84 | Додав: shkola | Дата: 30.10.2018 | Коментарі (0)

18 жовтня в КЗ «СЗШ №23» відзначився День боротьби з торгівлею людьми. Практичним психологом Толстяковою І.І. та соціальним педагогом Павленко Ю.В., серед учнів 11 класу, був проведений відео-лекторій з елементами тренінгу «Торгівля людьми – сучасне рабство».
Під час заходу обговорили види сучасного рабства, можливості захисту своїх прав та інтересів, склали поради для тих, хто від’їжджає за кордон, переглянули повчальне відео «Станція призначення – життя» в якому розповідалося про різні форми та причини торгівлі людьми (дітьми). Саме головне, що намагалися донести до дітей – як не потрапити в тенета злочинців.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 75 | Додав: shkola | Дата: 30.10.2018 | Коментарі (0)

«  Жовтень 2018  »