П`ятниця, 25.09.2020, 06:38

Головна » 2018 » Червень » 27

23 червня в КЗ «СЗШ №23» пройшов випускний вечір – шкільне свято, яке востаннє зібрало дружних одинадцятикласників, їхніх батьків та вчителів у стінах рідної альма-матер.

Урочиста подія відбулася в актовій залі. Не впізнати в ошатно одягнених красунях-панночках і юнаках учорашніх школярів, які зібралися на свято прощання з дитинством і зустрічі з юністю. На святі була присутня методист департаменту з гуманітарних питань Луніченко Наталія Володимирівна.

Незабутні моменти фіналу шкільного життя…

Напутнє слово директора школи Любові Андріївни Школяр, яка побажала випускникам знайти себе, своє місце у житті, бути завжди Людиною, – і нарешті атестат про середню освіту в руках.

Позаду залишилися заліки, контрольні роботи, ЗНО – найбільше випробування для старшокласників. Приємно відзначити, що більше чверті учнів за результатами ЗНО отримали оцінку високого рівня з української мови. Серед випускників радіє своїм успіхам Коротка Дар’я, відмінниця навчання, активна учасниця всіх шкільних і багатьох міських заходів. Даша – справжня королева шашок, переможниця обласних і всеукраїнських змагань, учасниця чемпіонату Європи.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 257 | Додав: shkola | Дата: 27.06.2018 | Коментарі (0)

Щодня діти отримують порцію гарного настрою, приємних емоцій та змістовного дозвілля. Друга зміна триває вже дев'ятий  день. Кожен день у таборі є тематичним. У день здоров’я проводили конкурс малюнків на асфальті на тему: "Здоровий спосіб життя".

До нашого закладу завітав театр "Білий чарівник" міста Дніпра, де діти з радістю перевтілювалися в казкових героїв, та повторювали всі рухи за акторами. Вихованці першого загону ходили на літературні гойдалки "Як перевиховати Буратіно?" в центральну бібліотеку. Не припитяють свою роботу і мовні загони під керівництвом Павлюс-Гунченко О.В. Завжди радо зустрічають наших дітей у історичному музеї нашого міста, там діти були на екскурсії "Козак Мамай та його пісня". Також ми здійснили поїздку до басейну "МіКомп", радості і захопленню дітей не було меж! Сьогодні, на концертно-розважальній програмі до дня конституції України діти в черговий раз довели, що є справжніми патріотами своєї Батьківщини.

Друга зміна ще триває і попереду наших вихованців чекає велика кількість розваг та пригод. У таборі "Зоряний» ніколи сумувати!

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 258 | Додав: shkola | Дата: 27.06.2018 | Коментарі (0)

Організовуючи дозвілля дітей,,вихователі проводять різноманітні свята,веселі старти,ігрові конкурси та цікаві екскурсії.

Заклад об'єднав учнів з різних шкіл міста: КЗ "СЗШ № 5", КЗ "СЗШ № 6", колегіум № 16, КЗ "СЗШ № 23", КЗ "СЗШ № 31".

Із задоволенням діти відвідують заняття з англійської мови під керівництвом координатора мовних загонів Палюс-Гунченко О.В. та вчителів англійської мови: Шалько О.П., Сєростанової О.І., Кіценко О.О. Цікавими є заняття Зубкової Т.М. на гуртках образотворчого мистецтва. Разом з Андрющенко Т.Г. діти завзято виконують ранкову зарядку.

А як смачно готують!

Вихованці закладу з радістю ходять на екскурсії до ЦПР та ДТ, центральної дитячої бібліотеки,історичного музею міста.

Діти-наше майбутнє! То ж докладаємо зусиль,щоб виростити їх здоровими,розумними,талановитими та щасливими!

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 243 | Додав: shkola | Дата: 27.06.2018 | Коментарі (0)

Списки  дітей, які зараховані до І класів  КЗ «СЗШ № 23» з 1 вересня на 2018-2019 н.р

відповідно до Наказу МОН № 367 від 16.04.2018 року «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів  освіти для здобуття повної загальної середньої освіти»

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 206 | Додав: shkola | Дата: 27.06.2018 | Коментарі (0)