Четвер, 19.09.2019, 01:40

Головна » 2018 » Червень » 13

Спробуйте зробити що-небудь нове – це завжди цікавий досвід!

Важливою подією вивчення іноземної мови в шкільному мовному таборі «Starcamp», який працює на базі КЗ «СЗШ №23» (директор Школяр Л.А.) став фестиваль «English Fest». Це не тільки звіт про виконану індивідуальну або групову роботу, це свято англійської мови, у якому брали участь всі вихованці табору. Настрій свята, мовна атмосфера створювалися за допомогою казок, музики, віршів та пісень англійською мовою.

Святковий концерт відкрили ведучі – учні КЗ «СЗШ №23» (Софія Карамишева та Анастасія Іванова) і запросили до вітального слова координатора роботи мовних загонів Павлюс-Гунченко Ольгу Валеріївну, яка привітала усіх учасників фестивалю і подякувала учням і вчителям за добрі результати у роботі. Завзяті і веселі вихованці І загону СЗШ №23 Коноплянка Діана, Тимошенко Ольга, Трікаша Софія привітали присутніх віршами англійською мовою. Неперевершена казка «Little House» (підготувала вчитель Кондратюк О.В.), гра акторів (Трікаша С., Горбуля К., Гусєва Д., Яровий О., Префільєва М., Шкамета Д., Брусник Д.) та танці вразили глядачів.

До уваги учасників фестивалю були представлені казки «Turnip» у виконанні вихованців ІІ (Лахова М., Хоменко А., Продан П., Короп М., Любимова В, Гесберг Г., Жигагев Т.) та ІV загонів (Шпильковський Б., Таран А., Шевчук В., Кулик О., Растрепа М.), яку підготували вчителі Вініченко О.П  (колегіум №16) та Виноградова К.С. (СЗШ №6). Казку «Little Red Riding Hood» виконали діти ІІІ загону (Булькач А., Биковська А., Грабський Ю., Безцінна К.) під керівництвом вчителя Пожарської-Астрашапової О.Ю. (СЗШ №31).

Затамувавши подих усі із задоволенням слухали пісню у виконанні Перфільєвої Марії «Venus».

Ми вдячні всім, хто долучився до проведення свята.

Свято пройшло цікаво і жваво та принесло яскраві емоції і незабутні враження всім учасникам дійства. Це була незабутня подорож у магічний світ англійської мови.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 126 | Додав: shkola | Дата: 13.06.2018 | Коментарі (0)

«  Червень 2018  »