Понеділок, 30.11.2020, 20:25

Головна » 2018 » Квітень » 26

Екологічна робота в школі проводилась систематично на протязі навчального року.

Виховні заходи місячника були спрямовані на виконання завдань, які визначені державними документами: Концепцією сталого розвитку України, Концепцією неперервного екологічного виховання та наказами міського департаменту  освіти і направлені на покращення ситуацій з питань:

• раціонального природокористування;
  • здорового способу життя;
  • охорони навколишнього середовища;
  • підвищення громадянської активності;
  • застосування у повсякденному житті правил екологічної етики.

Пріоритетними напрямами діяльності: екологічна освіта; виховання; пропаганда; участь в практичних природоохоронних акціях; захист природи засобами мистецтва; суспільно-корисна праця та зв'язок з життям; взаємозв'язок учбової і позакласної роботи; використання прикладів позитивного ставлення до природи вчителів, дорослих і дітей; формування знань про взаємозв'язок і взаємини природних компонентів; вироблення правильної лінії поведінки в природі – екологічної культури.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 231 | Додав: shkola | Дата: 26.04.2018 | Коментарі (0)

У КЗ "СЗШ 23" пройшло засідання педагогічної ради, яке проводилось у тренінговій формі. Педрада-тьюторіал, під час якої було розглянуто питання про реалізацію у школі педагогіки партнерства, формування ключових компетентностей під час освітнього процесу, розглянуто модель випускника НУШ, інноваційні освітні технології, які існують в системі виховної роботи СЗШ 23, виховної творчої проектної діяльності.

Вчителі виконували сучасні тренінгові вправи, під час яких створювали інтелект -карти, складали фрейм-пазли, виконували інші творчі завдання. Кожен вчитель став учасником обговорення основного питання засідання педагогічної ради шляхом залучення його до творчої пошукової діяльності.

Головою засідання педагогічної ради була директор школи Школяр Любов Андріївна. В ролі тьютора виступала заступник директора з НВР Шуміхіна Світлана Іванівна.

Всім колегам - подяка за конструктивний діалог та плідну співпрацю.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 241 | Додав: shkola | Дата: 26.04.2018 | Коментарі (0)

«  Квітень 2018  »