Понеділок, 25.01.2021, 01:49

Головна » 2018 » Квітень » 16

Щороку, в третю субботу квітня, коли наша планета Земля вже готова до весняного оновлення, в Україні святкують День довкілля. Головною метою цього свята є поліпшення стану української природи.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 332 | Додав: shkola | Дата: 16.04.2018 | Коментарі (0)

Як будуть проведені шкільні іспити у 2018 роціМОН затверджені вимоги до змісту атестаційних завдань для проведення ДПА

Міністерством освіти і науки затверджені орієнтовні вимоги до змісту атестаційних завдань для проведення державної підсумкової атестації у закладах загальної середньої освіти в 2017/18 навчальному році.

Документом визначено зміст і особливості проведення шкільних іспитів у цьому навчальному році.

У Міносвіти зазначають, що у 2018 році строки проведення ДПА у початковій та основній школі визначатимуться шкільними педагогічними радами, а учні 11-х класів складуть випускні іспити у формі зовнішнього незалежного оцінювання.

Передбачається, що підсумкова атестація здобувачів початкової освіти здійснюватиметься з метою внутрішнього моніторингу якості освіти у формі підсумкових контрольних робіт з двох предметів: української мови і математики.

Підсумкові контрольні роботи укладатимуть учителі початкових класів за єдиними завданнями для усіх класів паралелі відповідно до орієнтовних вимог до змісту атестаційних завдань. Атестаційні матеріали, що містять підсумкові контрольні роботи з української мови і математики у двох варіантах, має погодити педагогічна рада.

Категорія: Методичний кабінет | Переглядів: 202 | Додав: shkola | Дата: 16.04.2018 | Коментарі (0)

Рейтинг шкіл за результатами ЗНО-2017Батьків можуть зацікавити результати навчання у школах, до яких вони віддадуть свою дитину

Незабаром українські школи розпочнуть процес зарахування дітей до перших класів. Планується, що цього року у школах при вступі до перших класів не будуть проводитись конкурси для майбутніх першокласників, а родини можуть скористатися правом вибору школи без жодних обмежень.

Зарахування дітей до початкової школи планується здійснювати на засадах її територіальної доступності. Тобто кожна школа має прийняти дитину, яка живе на території її обслуговування.

Разом з тим, батьки можуть скористатися і правом особистого вибору, обравши будь-яку іншу школу для зарахування на вільні місця.

Враховуючи це, багатьох батьків можуть зацікавити результати навчання випускників шкіл, до яких вони планують віддати свою дитину.

Освіта.ua пропонує до ознайомлення Рейтинг найкращих шкіл за підсумками зовнішнього незалежного оцінювання випускників 2017 року.

Категорія: Новини освіти | Переглядів: 327 | Додав: shkola | Дата: 16.04.2018 | Коментарі (0)

«  Квітень 2018  »