Понеділок, 30.11.2020, 19:43

Головна » 2018 » Квітень » 13

Підсумки тижня в освіті: головні подіїПропонуємо перелік найбільш значних подій тижня, що відбулись в українській освіті

Категорія: Новини освіти | Переглядів: 216 | Додав: shkola | Дата: 13.04.2018 | Коментарі (0)

Закінчився сезон інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?" - 2018 у КЗ "СЗШ № 23", яка проходила у рамках загальношкільного творчого проекту "Ерудит".

У фіналі змагались дві найсильніші команди - 5-А та 9-Б класів. Перемогу отримала команда 9-Б класу. Саме вона стала переможцем загальношкільного творчого проекту "Ерудит" у 2017-2018 н.р. У травні на щорічному традиційному святі сім'ї та школи на мікрорайоні переможці будуть нагороджені пам'ятним знаком.

Вітаємо з перемогою 9-Б клас (класний керівник Тринадцятко Тетяна Олександрівна).

Завдячуємо всім, хто долучився до організації та проведення циклу інтелектуальних відбіркових та фінальної ігор, яких в цьому році пройшло загальною кількістю 8. До складу оргкомітету по підготоці та проведенню ігор входили : директор школи Любов Андріївна Школяр, заступник директора з НВР Світлана Іванівна Шуміхіна, спеціаліст -електронщик Журавська Тетяна Вікторівна, шкільний бібліотекар Караван Любов Павлівна, шкільний звукорежисер Передистий Валентин Григорович, шкільний парламент (голова - учениця 10 класу Биковська Софія). Чудовими ведучими ігор були учні 11 класу Шкамета Олексій, Коротка Дар'я, Коваленко Діана, учні 8-А класу Безцінний Ілля та Федотова Анастасія. Готували команди класні керівники 5- 11 класів. Завдячуємо всім учителям, які брали участь у роботі журі.

Ця велика колективна творча справа завершилась успішно. Бо ми були однією великою командою. Інакше і бути не могло, бо

ШКОЛА НАС ЄДНАЄ !

Дякуємо тобі, школо, що ти у нас є!

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 265 | Додав: shkola | Дата: 13.04.2018 | Коментарі (0)

Одним з найголовніших питань у сучасному світі є безпека життєдіяльності людини. Найактуальнішою з них у закладах, де довготривало перебувають діти, є протипожежна безпека.

Пожежа була і є найнебезпечнішим стихійним лихом. Внаслідок пожеж гине та страждає значна кількість людей. Знання правил пожежної безпеки є дуже необхідними. Бо, як відомо, найкращий спосіб захиститися від пожежі – не спричинити її.

У КЗ "СЗШ № 23" відбулася зустріч учнів школи з представниками МНС. До нашого закладу освіти були запрошені старший інспектор 7 державної пожежно- рятувальної частини Свердликівська Ольга Вікторівна та інспектор 7державної пожежно- рятувальної частини Гаврилов Сергій Віталійович. Вони розповіли учням школи про причини виникнення та наслідки пожеж, про правила поведінки під час виникнення пожежі, дії учнів та вчителів під час виникнення пожежі в школі та профілактичні заходи, направлені на уникнення пожеж.
Рятувальники продемонстрували присутнім змістовний фільм про засоби пожежогасіння, їх різновиди, будову та способи користування ними. Відбувся навіть "мініекзамен" для присутніх щодо протипожежної безпеки та користування вогнегасниками у разі необхідності.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 211 | Додав: shkola | Дата: 13.04.2018 | Коментарі (0)

«  Квітень 2018  »