Середа, 25.11.2020, 15:59

Головна » 2018 » Лютий » 18

З метою залучення дітей та підлітків до регулярних занять фізичною культурою та спортом, пропаганди фізичної культури, популяризації волейболу та участі переможців в обласних змаганнях департаментом з гуманітарних питань проведені змагання з волейболу серед команд хлопців загальноосвітніх шкіл. В змаганнях серед команд юнаків взяли участь 10 загальноосвітніх навчальних закладів №: 4, 7, 10, 18, 22, 23,28, 37, 40, загальна кількість учасників - 120 учнів. У фінальному етапі гри взяли участь команди юнаків ЗНЗ № 4, 18, 23, 37, 40, технічний ліцей. Змагання пройшли на високому організаційному рівні. Суддівство змагань здійснювали вчителі фізичної культури: Трофімчук В.М. (СЗШ № 18), Степанець С.М. (СЗШ №40), Борис Т.О. ( ДЮСШ №2) відповідно до правил та Положення про проведення змагань. Учасники демонстрували спортивну підготовку, технічну, емоційну гру та бажання перемоги.

Традиційно остання гра міських змагань проходила між командою викладачів та збірною командою учнів. До складу збірної команди учнів увійшли вихованці СЗШ № 4, 23, технічного ліцею. Команда вчителів фізичної культури перемогла команду учнів з рахунком 2:0. По закінченню змагань команди-переможці були нагороджені кубками, медалями, грамотами департаменту з гуманітарних питань міської ради.
За підсумками змагань та на підставі рішень суддівства переможцями змагань визначено :

команди хлопців у віковій групі 2001 р.н.:

І місце – СЗШ №4
ІІ місце - технічний ліцей
ІІІ місце - СЗШ№ 23.

Вітаємо переможців!!! Бажаємо вдалих виступів на обласних змаганнях!!!

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 232 | Додав: shkola | Дата: 18.02.2018 | Коментарі (0)

У КЗ " СЗШ 23" 15.02.2018 р. під час зустрічі з батьками учнів відбувся інформдайджест " Статус батьків і учнів в контексті нового Закону про освіту". Підготувала та провела його заступник директора з НВР Шуміхіна Світлана Іванівна. За допомогою мультимедійного супроводу батьків було ознайомлено з основними положеннями концепції Нової української школи, яку почнуть впроваджувати з вересня 2018 року. Мова також ішла про ідеологію реформи освіти, строки її реалізації, нову структуру шкільної освіти, основні наскрізні вміння та компетентності учнів. Епіграфом до даної зустрічі стали слова : " Без довіри немає освіти. Освічені громадяни - окраса Батьківщини".

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 234 | Додав: shkola | Дата: 18.02.2018 | Коментарі (0)

15 лютого у Кам’янському на базі кіноконцертного залу «МИР» відбувся перший в історії міста фестиваль спортивного танцю «Яскравий рух». Його організатором виступив департамент з гуманітарних питань міської ради за підтримки міського голови Андрія Білоусова.

У великому танцювальному заході взяли участь близько 500 юних танцюристів і спортсменів Кам’янського. Один за одним на сцену виходили численні танцювальні колективи, демонструючи яскраві й запальні номери різних стилів танцю. Колектив з танцювальної аеробіки «ТАНГО» КЗ «СЗШ №23» також прийняв участь у цьому фестивалі! Керівник Андрющенко Тетяна Георгієвна,  вчитель фізичної культури, спеціаліст вищої кваліфікаційної категорії, учитель-методист, хореограф, «Вчитель року 2012» Дніпропетровської області.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 259 | Додав: shkola | Дата: 18.02.2018 | Коментарі (0)

15 лютого 2018 року на базі НВК 142 м. Дніпро кафедрою виховання, культури здоров'я, професійної та позашкільної освіти були проведені конкурсні випробування  «Науковий проект» та «Урок» ІІ туру Всеукраїнського конкурсу "Учитель року- 2018" в номінації "Фізична культура".

У конкурсі взяли участь 10 конкурсантів. Наше місто Кам’янське представляв вчитель фізичної культури СЗШ№19 Ненашев Микита Юрійович, та Андрющенко Тетяна Георгіївна в складі журі конкурсу.

Перше місце посів - Ненашев Микита Юрійович, вчитель фізичної культури СЗШ№19 м. Кам'янське. Друге місце - Куслій Нела Тарасівна, вчитель фізичної культури Тернівської СЗШ№4 Тернівської міської ради. Третє місце - Федоренко Євгеній Олександрович, вчитель фізичної культури НВО ВО№28 Дніпровської міської ради. Вітаємо переможців конкурсу.

На Всеукраїнському конкурсі Дніпропетровщину представлятиме Ненашев Микита. Побажаємо успіхів та перемог!!!

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 294 | Додав: shkola | Дата: 18.02.2018 | Коментарі (0)

«  Лютий 2018  »