П`ятниця, 30.10.2020, 13:02

Головна » 2018 » Лютий » 15

Тема: Система кровообігу. Серце: будова та функції. Робота серця.

Мета:навчальна: ознайомити учнів з кровоносною системою та особливостями кровообігу в тілі людини та його значенням; конкретизувати знання учнів про будову і властивості серцевого м’яза; сформувати конкретне уявлення про будову серця, зв’язок між його будовою та функціями.

Тож, люди, серце бережіть.

Здавалося б, як камінь, серце стука,

Рікою кров судинами біжить,

Але без серця жити — справжня мука,

Тож, люди, серце ваше бережіть

Категорія: Вісті з уроків | Переглядів: 254 | Додав: shkola | Дата: 15.02.2018 | Коментарі (0)

Жодне місце в світі не зрівняється з величезною білою пустелею, де є чотири основних елементи: сніг, лід, вода і скелі. Велич її шельфових льодовиків і гірських ланцюгів ще більше підкреслює пишність природи. Звичайно ж, мова йде про Антарктиду — приголомшливе місце, де, здається, зосереджені всі крайності нашої Землі.

Як тільки не називають Антарктиду – "королева холоду", "безлюдний континент",  "край Землі", "кухня погоди" і "холодильник" усієї нашої планети, материк таємниць і загадок.

Саме на цей материк відправились у експедицію учні 7-а класу разом із вчителем Марією Ярославівною Бень на уроці географії за темою: «Тектонічна будова, підлідний рельєф, кліматичні умови Антарктиди. Рослинність і тваринний світ материка. Природні багатства, проблеми їх використання».  До складу експедиції  ввійшли провідні спеціалісти в різних галузях географічної науки. Це: геоморфологи, геологи, гляціологи, кліматологи, гідрологи, біологи. Уроку передувала ретельна підготовка учнів. Діти отримали диференційовані випереджувальні домашні завдання.

На різних етапах уроку юні географи ділилися своїми знаннями,переглядали та обговорювали слайди презентації, працювали з картою, відповідали на тестові запитання. Всі  працювали з ентузіазмом, кожен мав можливість висловити  власну думку, дізналися багато нового і цікавого, розширили свій кругозір. Залишилися позитивні та теплі емоції після вивчення найхолоднішого континенту Землі!

Категорія: Вісті з уроків | Переглядів: 289 | Додав: shkola | Дата: 15.02.2018 | Коментарі (0)

У КЗ "СЗШ № 23" святкували День Святого Валентина. Діти щороку з нетерпінням чекають цього свята. Адже це свято краси та чудового настрою і разом з тим - чудованагода сказати теплі та щирі слова своєму другу чи подрузі, своїм однокласникам та вчителям - тим, хто щодня поруч.

Цього року до Дня Святого Валентина у школі пройшов фітнес-марафон, у якому брали участь учні 5 - 11 класів. Кожен учнівський колектив підготував свою команду і дуже вболівав за неї. Яскраві виступи команд, чудова запальна музика, змога потанцювати під час марафону створили справжній святковий настрій учням та вчителям. Цей захід став справжнім святом краси та спорту. Дякуємо вчителю фізкультури Андрющенко Тетяні Георгіївні , якій належить ідея проведення таких заходів. Вона проводить цей захід за підтримки директора школи Любові Андріївни Школяр, класних керівників 5 - 11 класів, батьків.

Щорічно у школі до цього чудового свята проходить парад валентинок-привітань, і шкільне фойє прикрашається найкращими валентинками від учнівських колективів., щоб створювати усім, хто потрапляє до школи у цей день, почуття свята .
Розпочався день зі святкової радіопередачі, яку підготували та провели голова шкільного парламенту Биковська Софія, та учні 10 класу Стадник Микита та Чорна Маргарита. З радіопередачі учні дізнались про історію виникнення цього свята та про святкування його у різних країнах.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 274 | Додав: shkola | Дата: 15.02.2018 | Коментарі (0)

«  Лютий 2018  »