Понеділок, 30.11.2020, 19:59

Головна » 2018 » Лютий » 10

9 лютого 2018 року у КЗ "СЗШ № 23" розпочато роботу Школи майбутніх першокласників. Заплановано проведення 10 підготовчих занять для дошкільнят, які 1 вересня 2018 року перейдуть поріг нашої школи та стануть нашими учнями. З 9 лютого по 27 квітня будуть проходити ці заняття. На долю  малят випало розпочинати навчання у Новій українській школі за Новим державним стандартом. Тому до роботи Школи майбутніх першокласників підійшли в цьому році дуже відповідально і також по-новому. Враховано нову концепцію початкової школи. Метою роботи Школи майбутніх першокласників є

• адаптація дитини до нового середовища;
  • створення позитивного емоційно-психологічного клімату; формування емоційного середовища дитини; розвиток творчого мислення; організація роботи у сфері спілкування;
  • створення корекційно-розвивальної програми "Починаємо навчання з радістю", підвищення психолого-педагогічних знань учасників освітнього процесу з метою реалізації запитів у вихованні дитини; отримання батьками дітей практичних навичок у питаннях розвитку і навчання дитини.
Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 323 | Додав: shkola | Дата: 10.02.2018 | Коментарі (0)

У КЗ "СЗШ № 23" продовжується сезон інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?"
На минулому титжні відбулися ІІ та ІІІ відбіркові ігри, у яких брали участь команди 7-А та 7-Б класів ( класні керівники Павлюс-Гунченко Ольга Валеріївна, Кольцова Наталія Миколаївна) та команди 8-А та 8-Б класів ( класні керівники Кондрашева Світлана Іванівна, Шалько Оксана Петрівна).

Кожна гра складалася з 6 раундів - 18 запитань, у тому числі були відеозапитання та питання з чорної скриньки- - досить складні, які потребували від учасників гри інтелектуальних здібностей, ерудиції, уваги та уміння мислити критично. Усі учасники команд виявили високий рівень розумових здібностей та оволодіння освітніми компетентностями.

Але гра залишається грою. Перемогли найсильніші. У ІІ відбірковій грі перемогу здобула команда 7-Б класу, у третій - команда 8-Б класу. Вітаємо усіх гравців з вдалою грою, а переможців - з перемогою! Молодці! Подальших вам успіхів у півфінальній грі!

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 408 | Додав: shkola | Дата: 10.02.2018 | Коментарі (0)

«  Лютий 2018  »