Вівторок, 26.01.2021, 22:16

Головна » 2018 » Лютий » 04

«Створюй, спілкуйся та поважай: кращий інтернет починається з тобою»

Огляд матеріалів, які можна використати у процесі підготовки до виховних годин чи бесід на тему безпечного інтернету

Вкрай важливо говорити зі школярами про те, що інтернет може приховувати небезпеку. Але важливіше навчити захищатися від небезпек, слідувати правилам спілкування та поведінки в мережі.

Всесвітній День безпечного Інтернету (Safer Internet Day) покликаний привернути увагу до проблем порушення прав і свобод людини в інтернеті та шляхів їх подолання. Це міжнародна акція, долучитися до якої просто – додайте у соціальній мережі

Категорія: Методичний кабінет | Переглядів: 276 | Додав: shkola | Дата: 04.02.2018 | Коментарі (0)

Освітній проект «На Урок»

Освітній проект «На Урок» започаткував Всеукраїнський конкурс навчальних матеріалів з різних предметів, де суддями та учасниками виступають освітяни.

Щоб взяти участь у Конкурсі для вчителів, необхідно викласти власні профільні розробки, що стосуються того чи іншого шкільного предмету. Конкурс відбувається на постійній основі. Переможці отримують пам’ятні призи від освітнього проекту «На Урок».

Категорія: Увага, конкурс! | Переглядів: 272 | Додав: shkola | Дата: 04.02.2018 | Коментарі (0)

У КЗ "СЗШ № 23" у рамках виховного творчого проекту "Ерудит" розпочався сезон інтелектуальної гри "Що? Де? Коли?" 01.02.2018 року відбулася перша гра між командами 5-А, 5 -Б, 6 класів. Перемогу отримала команда 5-А класу ( класний керівник Бень Марія Ярославівна).

Вітаємо переможців! Гра відбулася за підтримки та безпосередньої підготовки заходу директором школи Любов'ю Андріївною Школяр, заступником директора з НВР Шуміхіною Світланою Іванівною, шкільним парламентом ( голова - Биковська Софія), чудовими ведучими І - ої гри Шкаметою Олексієм, Коваленко Діаною, учнями 11 класу. Завдячуємо членам компетентного та справедливого журі - директору школи Любові Андріївні Школяр ( голові журі), Кібальник Оксані Миколаївні , вчителю математики ( члену журі), Конопці Тетяні Валентинівні, вчителю української мови та літератури ( члену журі), Караван Любові Павлівні , завідуючій шкільною бібліотекою ( члену журі), Журавській Тетяні Вікторівні за мультимедійну підтримку, Передистому Валентину Григоровичу за озвучення заходу. Виносимо подяку командам-учасницям першої відбіркової гри, активам учнівських колективів 5-А, 5-Б, 6 класів, класним керівникам Бень Марії Ярославівні, Залокоцькій Аллі Станіславівні, Мельник Наталії Миколаївні за підготовку та участь команд у інтелектуальній грі "Що? Де? Коли?". Команда 5-А класу є претендентом до участі у півфіналі гри. Бажаємо команді -переможцю подальших успіхів у сезоні - 2018 цієї Інтелектуальної гри.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 289 | Додав: shkola | Дата: 04.02.2018 | Коментарі (0)

«  Лютий 2018  »