Понеділок, 19.08.2019, 09:53

Головна » 2017 » Грудень » 27

У МОН розробили стандарт вчителя початкової школиДокумент визначає основну мету професійної діяльності вчителя початкової школи

Міністерством освіти і науки розроблений проект професійного стандарту на професію «Вчитель початкової школи». Відповідний документ винесений для громадського обговорення.

У відомстві зазначають, що проект професійного стандарту розроблений на виконання нового закону «Про освіту» та урядового розпорядження, яким затверджений план заходів із впровадження Національної рамки кваліфікацій на 2016-2020 роки.

Документом визначено основну мету професійної діяльності вчителя початкової школи, зокрема, умови праці, наявність спеціальних специфічних вимог до роботи за професією, особливі умови допущення до роботи, документи, що підтверджують професійну кваліфікацію тощо.

Також стандартом визначено особливості навчання та професійне зростання за професією, перелік трудових функцій та опис компетентностей, знань, умінь та навичок, необхідних для їх виконання.

Категорія: Новини освіти | Переглядів: 114 | Додав: shkola | Дата: 27.12.2017 | Коментарі (0)

Учитель Шалько О.П. провела  нетрадиційний відкритий урок – змагання з англійської мови для учнів 5-А класу на тему «Вільний час. Хобі.»

На цьому уроці були реалізовані такі завдання: повторення й активізація ЛО теми; повторення граматичного матеріалу; навчання таких прийомів мислення, як порівняння, узагальнення, встановлення причинно-наслідкових зв’язків; розвиток комунікативних вмінь учнів; розвиток уваги та навичок креативного мислення; розвиток навичок читання та усного мовлення; підготовка учнів до самостійного висловлювання з теми на основі почутого; виховання культури спілкування, уміння сконцентруватись, слухати інших, презентувати себе, свої захоплення, формувати доброзичливу атмосферу у класі; виховувати прагнення до активного способу життя; бажання поглиблювати свої знання англійської мови як засобу спілкування.

Учитель продемонстрував високий рівень методичної підготовки. На уроці були використані такі методи навчання як бесіда, діалог, пояснення, робота в групах, робота з лексичним та граматичним матеріалом, самостійна робота з картками. Урок був проведений з використанням мультимедійних технологій. Родзинкою уроку було використання таких інтерактивних методів як метод мозкового штурму, рольова гра.

Учні 5-А класу показали свої знання по темі, використовували лексичний та граматичний матеріал уроку в усному та писемному мовленні при різних видах роботи, а також показали, що вони вміють працювати співпрацювати в групах та в парах.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 171 | Додав: shkola | Дата: 27.12.2017 | Коментарі (0)

«  Грудень 2017  »