Четвер, 03.12.2020, 14:19

Головна » 2017 » Грудень » 10

8 грудня 2017 р. в м. Київ відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Формування внутрішнього світу дитини засобами художньої культури у процесі олімпійської освіти»

За запрошенням Олімпійської Академії України відповідно до Угоди про науково-методичну співпрацю з Науково - дослідним інститутом Національного університету фізичного виховання та спорту України, делегатом та доповідачем від нашої школи КЗ «СЗШ №23» на семінарі була учитель фізкультури Андрющенко Тетяна.

Семінар відбувся в будівлі музею Другої Світової війни. Цей музей наразі доповнений експозиціями військової техніки та атрибутикою АТО.

Марія Булатова презентувала присутнім новий навчальний посібник «Твій олімпійський путівник» .Сторінки книги знайомлять з олімпійськими видами спорту та досягненнями атлетів й України на Олімпійських іграх.

Викладачі  та вихованці столичної гімназії «Потенціал» представили делегатам творчий культурно-освітній захід «О, СПОРТ! ТИ МИР!». Діти розповідали вірші та співали на грецькій мові, танцювали національні  грецькі танці. Всі присутні були задоволені виступом.

Делегат з міста Дніпро школи №142 Вікторія Михайлова поділилася з присутніми колегами інформацією про участь учнів  школи в ХІ Міжнародному Молодіжному Форумі П’єра де Кубертена (м. Юленурме, Естонія) та про участь у Європейському тренінгу вчителів шкіл П’єра де Кубертена (м. Майнц, Германія).

Насичена програма семінару збагатила делегатів Шкіл олімпійської освіти з усіх куточків нашої країни новими враженнями, знаннями та емоціями.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 263 | Додав: shkola | Дата: 10.12.2017 | Коментарі (0)

У КЗ «СЗШ № 23» з 04.12 по 08.12 пройшли заходи з правової освіти у рамках проведення Всеукраїнського тижня права.

У понеділок 04.12 відбулося засідання шкільного парламента «Учень школи має права та обов’язки» та була облаштована виставка літератури з правової грамотності у шкільній бібліотеці.

У вівторок 05.12 пройшов конкурс малюнків  для учнів 1-5 класів "Конвенція ООН про права дитини " . Кращі дитячі роботи розміщено у фойє школи.

Вчителем права Залокоцькою А.С. проведена вікторина з правових знань для учнів  10 класу.

У середу 06.12  пройшла зустріч учнів 10, 11 кл. з Михликом К.В., юристом міської ради, який прочитав лекцію щодо правової освіти та  профілактики проявів асоціальної поведінки серед учнівської  молоді.

Відбулося засідання кінолекторію "Знаємо свої права та обов'язки " для учнів 1 - 4 кл. Діти переглянули мультфільм про Конвенцію ООН про права дитини з подальшим обговоренням.

У четвер 07.12  для учнів 1-11 класів відбувся Всеукраїнський урок "Права людини", який проведено класними керівниками разом з активами класів . Пройшла радіопередача  по шкільному радіо " Права та обов'язки учня", яку провела вчитель права Залокоцька А.С.

У п’ятницю 08.12 пройшов інформдайджест "Ти і закон" для учнів 9-х кл., під час якого вони отримали інформацію про дотримання прав та обов’язків учня.

Закінчився тиждень права у школі підготовкою  iнформацiйноi стіннівки до Мiжнародного дня прав людини учнями 8-х класів разом з практичним психологом школи Толстяковою І.І.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 280 | Додав: shkola | Дата: 10.12.2017 | Коментарі (0)

Наша школа виборола  І місце на фінальних міських змаганнях "Ігри чемпіонів" серед 3-4 класів.

Молодці!!!

Вітаємо!!!!

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 290 | Додав: shkola | Дата: 10.12.2017 | Коментарі (0)

«  Грудень 2017  »