Понеділок, 20.05.2019, 22:35

Головна » 2017 » Грудень » 03

У рамках методичної декади МО вчителів початкових класів у КЗ "СЗШ № 23" пройшов спортивно-танцювальний флешмоб для учнів 1-4 класів "Ми любимо спорт".

Наші діти люблять і вміють рухатись під запальну музику.

Флешмоб було проведено у формі танцювального марафону, де кожен клас продемонстрував своє позитивне ставлення до спорту чудовими танцювальними рухами.

Перемогла дружба та позитивний настрій.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 108 | Додав: shkola | Дата: 03.12.2017 | Коментарі (0)

У КЗ "СЗШ № 23" пройшла методична декада МО вчителів початкових класів.

8 відкритих уроків вчителів-початківців, танцювально-спортивний флешмоб, засідання круглого столу, творча лабораторія, методичні майстер-класи - маємо що підсумовувати.

Такі декади проходять щорічно. Завжди є певний позитивний результат. Цьогорічна декада показала, що наші вчителі-початківці готові стати агентами змін у Новій українській школі, готові до впровадження нового держстандарту початкової школи та нової концепції початкової школи.

Усі відкриті уроки пройшли в атмосфері творчості та співпраці з учнями та батьками. Формування ключових життєвих компетентностей на основі якісних знань, впровадження інновацій, інтерактивні форми роботи, медіаграмотність учнів, інтегрований підхід до навчання та тісний зв'язок з життям, соціалізація - все це демонстрували наші вчителі під час відкритих уроків.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 120 | Додав: shkola | Дата: 03.12.2017 | Коментарі (0)

1 грудня до Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ/СНІДом у КЗ "СЗШ № 23" пройшла соціально-орієнтована акція "Захисти себе від СНІДу".
У рамках акції пройшов парад дитячих малюнків та соціальних плакатів. Учні 5-11 класів через малюнок передали свій заклик до збереження здоров'я від страшної хвороби людства.

По шкільному радіо звучала радіопередача про відзначення цього дня в усьому світі.

Для учнів 5 - 11 класів пройшов інформдайджест з елементами тренінгу.

У цей день відбулась зустріч учнів 8 - 11 класів з викладачами та студентами медичного коледжу, під час якої учні отримали корисну інформацію про ВІЛ/СНІД та інші соціально-небезпечні хвороби, для них було проведено майстер-клас з застосування прийомів невідкладної допомоги під час загрози життю та здоров'ю людей.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 112 | Додав: shkola | Дата: 03.12.2017 | Коментарі (0)

«  Грудень 2017  »