Субота, 24.08.2019, 20:17

Головна » 2017 » Грудень » 02

"Навчання з захопленням, виховання з любовю та радістю"- під таким девізом проходила декада вчителів початкових класів КЗ "СЗШ №23".Можна константувати, що вчителі молодшої школи мають достатнью спрямованість на реалізацію завдань Нової української школи. Кожен учитель початкової ланки, окрім засвоєння учнем необхідних знань, умінь та навичок, спрямовує свою діяльність на розвиток особистості учня як субєкта діяльності і соціальних стосунків. В арсеналі педагогів різноманітні форми і методи організації навчальної діяльності, що сприяють розкриттю субєктного досвіду учнів.У кожному учнівському колективі було створено атмосферу зацікавленості, позитивних емоцій та успіху під час проведення уроків.Вчителі використовували дидактичний матеріал, який дав змогу учневі вибирати найбільш значущі для нього вид та форму навчального змісту. Стимулювання учнів до висловлювання, використання різних способів виконання завдань, без будь-якого остраху помилитися чи дати неправильну відповідь - характерна ознака кожного уроку. На уроках створювалися педагогічні ситуації спілкування , що давали змогу кожному учневі виявляти ініціативу, самостійність, вибірковість у способах роботи та створення умов для природного самовиявлення дитини.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 94 | Додав: shkola | Дата: 02.12.2017 | Коментарі (0)

Працюючи в пошуку найбільш результативних методів роботи, я прийшла до висновку, що процес формування вмінь і навичок стає набагато цікавішим і результативнішим, якщо організувати навчання у співробітництві, яке ґрунтується на спільній діяльності і взаєморозумінні вчителя,батьків й учнів. Саме таке навчання сприяє формуванню ключових компетентностей учнів, підвищує інтелект дитини, зміцнює її віру у власні здібності, стимулює активність і творчість.

На уроці учні із задоволенням працювали у групах, які вони самі ж і обирали. Юні актори, мультиплікатори, журналісти, редактори показали свої вміння. Діти вміло обговорювали соціальний ролик, створювали газету, інсценували байку Л.Глібова "Лебідь, рак та щука". Але найбільше сподобалося учням працювати з сучасними гаджетами. Дякую батькам, які не залишилися осторонь і прийняли участь у інтерв ю "Що таке дружба?" Ми дійсно дружний колектив!

Категорія: Вісті з уроків | Переглядів: 116 | Додав: shkola | Дата: 02.12.2017 | Коментарі (0)

«  Грудень 2017  »