Неділя, 25.08.2019, 02:21

Головна » 2017 » Листопад » 23

22 листопада 2017 р. на базі КЗ "Середня загальноосвітня школа № 23" відбувся міський етап конкурсу «Вчитель року 2018» з предмету «фізична культура». У конкурсі взяли участь 3 молодих та перспективних вчителя:  КЗ «Навчально-виховне об’єднання «Ліцей нових інформаційних технологій - загальноосвітній навчальний заклад І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад» Кам’янської міської ради Єлістратов С.С., КЗ "Навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад - І-ІІ ступенів - Академічний ліцей №15" Кам'янської міської ради" Савченко М.М., та КЗ "Середня загальноосвітня школа №19" Кам'янської міської ради Ненашев М.Ю.. Учителі мали представити відкритий урок фізичної культури з учнями 23 школи, майстер-клас з викладачами та пройти теоретичне тестування.

Уроки були професійними, цікавими та емоційними.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 152 | Додав: shkola | Дата: 23.11.2017 | Коментарі (0)

25 листопада Україна вшановує пам'ять жертв Голодоморів. У КЗ "СЗШ № 23" 23 листопада пройшли єдині уроки пам'яті для учнів 1-11 класів до 85 річниці Голодомору, підготовлені класними керівниками. Діти прослухали по шкільному радіо змістовну і дуже зворушливу радіопередачу про Голодомор 1932 - 1933 років, яку підготувала і провела вчитель історії Залокоцька А.С. У кожному класі йшла мова про наслідки тієї трагедії українського народу. У шкільній бібліотеці облаштована виставка літературних творів про Голодомор в Україні, серед яких є збірка свідчень людей, які пережили ту трагедію. Для учнів 5 - 11 класів було проведено сторітелінг " Через роки нащадки пам'ятають", під час якого учнів ознайомили з історичними фактами та причинами масової загибелі людей в Україні в 1932 - 1933 роках ХХ століття.

Усім учням та вчителям було запропоновано долучитися до щорічної Всеукраїнської акції "Запали свічку" 25 листопада.

Вчимо дітей берегти історичну пам'ять українського народу в ім'я майбутнього України та її процвітання, виховуємо почуття патріотизма у дітей. Адже наше майбутнє та майбутнє нації - у руках тих, хто через невелику кількість років стане на захист нашої країни, буде її розвивати і берегти мир та добробут на нашій землі.

Категорія: Шкільні новини | Переглядів: 140 | Додав: shkola | Дата: 23.11.2017 | Коментарі (0)

Держава буде контролювати якість шкільної освітиРегіональні філії Державної служби якості освіти займуться контролем якості освітніх послуг

Однією з важливих новацій закону «Про освіту» є створення Державної служби якості освіти. Про це повідомила міністр освіти Лілія Гриневич.

За її словами, децентралізація коштів та повноважень має призводити до централізації контролю якості.

«Це тренд сучасних децентралізованих систем. При децентралізації ми можемо мати великі різниці в якості, тому цей фактор повинен врівноважуватися. Для цього Закон передбачає створення Державної служби якості освіти, яка матиме регіональні представництва на місцях» - повідомила Гриневич.

Вона наголосила, що регіональні представництва Державної служби якості освіти займатимуться контролем якості надання освітніх послуг.

Категорія: Новини освіти | Переглядів: 94 | Додав: shkola | Дата: 23.11.2017 | Коментарі (0)

«  Листопад 2017  »